Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 główna ulica

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:11 pm

mruuu...
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:58 am

stanął tu, bo właściwie nie miał pojęcia gdzie iść. podrapał się z tyłu głowy i napił wishy, po czym zawiesił wzrok na oreli, z nadzieją, że ona coś wymyśli.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:00 am

- usiądźmy na tej ławce? - zaproponowała wskazując jakąs ławkę.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:03 am

- okej. - przewrócił oczyma. liczył,chyba na coś lepszego, ale dobry i taki pomysł. usiadł, bez huku i napił się wishy. - co jeszcze powiesz? - banalne i denne pytanie, ale nic innego mu nie przychodziło. odchylił, lekko głowę do tyłu i spojrzał w niebo.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:08 am

- pytasz co powiem, a powiem Ci tylę, że twierdzę, że mogłeś tam iść i z nią porozmawiać, ale to moje, jak zawsze bez znaczenia zdanie - wymruczała, spoglądając przed siebie, na jakiegoś mężczyznę z ubrudzoną od szminki koszulą.
- a ty co mi powiesz w takim razie?
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:10 am

podrapał się lekko, po skroni. - o czym miał bym z nią rozmawiać oreli? - spojrzał na nią, bez wyrazu. miał nadzieję, że powie mu coś innego, ale się pomylił. - wybacz, ale ewidentnie, było widać, że raczej za mną nie tęskni. - wzruszył ramionami. spojrzał przed siebie i napił się wishy.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:14 am

spojrzała na niego bez wyrazu, jej oczy zaszkliły się, ale to nie były łzy, zmrużyła je przed światłem z lamp, patrzała na niego, gwałtownie zmarszczyła czoło.
- żimi, ale nie warto było spóbować - szepnęła kładąc dłoń na jego ustach by nie odpowiadał.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:16 am

spojrzał na nią i przejechał dłonią, po jej policzku, po czym zabrał jej dłoń, ze swoich ust. uśmiechnął się kącikowo i napił się wishy. spojrzał w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:19 am

zły humor był raczej zaraźliwy, bo i ona czuła się niespokojna, a wszystkie jej myśli skupiały w sobie ich pesymistyczną istotę, spojrzała na niego.
- lubię gwiazdy, chociaż dzisiaj wydają mi się jakiś zły omen - pokreciła głową.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:22 am

roześmiał się lekko. - zły omen? - spojrzał na nią pytająco. i przejechał kciukiem pod jej okiem.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:24 am

- no bo spójrz, wszystko nie układa się tak jak powinno - spojrzała na niego, cały czas pisał esemesy, chciała coś powiedzieć, ale pokręciła jedynie głową z dezaprobatą.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:31 am

- ouł. - pokiwał, twierdząco głową. - byłem odwiedzić matkę, nie napisałem, bo sam do końca nie wiedziałem, czy pojadę. - uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:33 am

- i jak? - powiedziała niepewnie, bo nie chciała usłyszeć prawdę, tą właśnie, która z góry jest zła, oznacza kolejny przytłaczający problem.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:38 am

- w sumie dobrze, zasłabła. - wzruszył ramionami. tak na prawdę lekarze podejrzewają raka, ale aurelia nie musi, o tym wiedzieć. spojrzał na nią i uśmiechnął się kącikowo.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:40 am

- zasłabła? ale wiedzą dlaczego? - spojrzała na niego marszcząc swój nos, po czym spojrzała na niego.
- mój ojciec też nie czuje się najlepiej ostatnio, ale powinien chyba już zrezygnować z pracy - próbowała subtelnie zmienić temat.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:44 am

- jeszcze nie. - pokręcił głową. - więc zrób, coś w tym kierunku. - mrugnął do niej. wykręcił śrubkę spod ławki i zaczął przewracać nią w rękach, zastanawiał się, co ma odpisać na owego esemesa od tju. - nie wiem, co myśleć, nie wiem, co czuję. - podrapał się po skroni, w drugiej ręce nadal przewracając śrubkę, taką małą.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:45 am

- potrząsnę nim i powiem, że dobrze by było jakby już zaszył się domowym zaciszu, obraził by się - roześmiała się właściwie, bo wydawało jej się to dość komiczne.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:52 am

zapatrzył się w śrubkę, po czym spojrzał na aurelię. jej śmiech wyrwał go z zadumy. - ale może jednak, by poskutkowało. - uśmiechnął się kącikowo.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:54 am

- no nie wiem, ojciec twierdzi, że praca to jak jego druga żona, co mnie wydaje się śmieszne - miała dodać, że załosne, ale się powstrzymała, zabrała od niego śrubkę, spoglądając na nią.
- kolekcjonujesz śrubki, wykrecając je z ławek - wystawiła mu język.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 1:58 am

- coś w tym rodzaju. - mrugnął do niej. - będę się zbierał. - przewrócił oczyma. - odprowadzić cię do domu? - spojrzał na nią, uśmiechając się kącikowo.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 2:00 am

- nie, lepiej idź, mieszkam nie daleko, a ostatni autobus kursuje za kilka minut - cmoknęła jego kącik ust, machając do niego, bo zaczęła powoli odchodzić, stanęła na chwile.
- zadźwoń jutro, przekonasz mnie, że już wszystko w porządku - mrugnęła do niego i poszła sobie w siną dal.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





główna ulica Empty
PisanieTemat: Re: główna ulica   główna ulica Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
główna ulica
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Serce Miasta-
Skocz do: