Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stars' n' Bars

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 18
Data rejestracji : 03/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeNie Sie 03, 2008 8:01 pm

bar/restauracja w porcie!
Powrót do góry Go down
http://monako.heavenforum.com
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 6:53 pm

machała lewą nogą pod krzesełkiem, bo czuła się ogólnie dziwacznie, toteż piła nieciekawie wyglądający zimny napój, co go tutaj kupiła. z alkoholem. ;c
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 6:54 pm

alkohol? na alkohol jest chyba za wcześnie, ale w sumie nie jest powiedziane że alkohol spożywa się w określonych godzinach, więc siedział obok niej i sączył zamówione przed chwilą whisky. - to nie możliwe - patrzył na nią z nie dowieżaniem, cóż takiego mu powiedziała?
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 6:58 pm

-możliwe, możliwe. - kiwała głową. mówiła o swoich zasadach, że jak już się z kimś prześpi, to szuka kolejnego. - wybacz franz, z tobą już przeżyłam co chciałam. - powiedziała niewzruszona.
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 6:59 pm

wzruszył ramionami, bo w sumie to jemu było obojętne z kim i kiedy śpi, nie koniecznie musi byc to valeria. - więc kto jest teraz na topie?
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:06 pm

-nie wiem, to się okaże. - upiła kolejny łyk napoju. - i oczywiście, niezaprzeczalnie. ja jestem wciąż na topie, żeby nie było. - odrzuciła przez ramię rude włosy.
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:09 pm

- nie szanujesz się, valerio. - wymruczał cicho, mrużąc oczy jak by wrazie czego chciała mu strzelic w twarz czy coś . - powinnaś znalesc kogoś na stałe, takie luźne związki to nic dobrego. - zacmokał w powietrzu, sam dopiero nie dawno zrozumiał że seks z byle kim nie jest fajny.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:14 pm

-dlaczego mówisz do mnie, jak mój ojciec, hm? - oburzyła się trochę. - dlaczego, do kurwy nędzy, mówisz, jakbym robiła coś niewyobrażalnie złego?! a przecież są i wojny i gwałty! - krzyczała. i skupiała na swojej osobie spojrzenia wielu gapiów. łza poleciała jej po policzku. tak jakoś. niespodziewanie! xppp - ja chcę się po prostu dobrze bawić. - jęknęła.
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:17 pm

- bo taka jest prawda - otworzył zmróżone oczy, dopiero teraz kiedy skonczyła całą tą gadke, stwierdził że nic mu nie grozi. - nie płacz, przepraszam. - wymruczał, zakładając jej kosmyk włosów za ucho i nawet cmoknął ją w nie, znaczy się że niby w ucho
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:21 pm

przymrużyła oczy. umilkła. stwierdziła, że to bezsensu, żeby płakać na jego oczach. uniosła brodę do góry i założyła słoneczne okulary na nos. pomyślała, że franz wygląda niezwykle przystojnie w tym popołudniowym, prawie zachodzącym słońcu. nawet powiedziała mu to! x3
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:24 pm

podziękował jej ładnie, rumieniąc się lekko, napewno teraz wyglądał lepiej, nawet lepiej jak bardziej. wyciągnął z kieszeni paczkę pa pierosów, podstawiając je valeri pod nos.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:27 pm

spojrzała na paczkę z niewinnym uśmiechem. - dzięki. - wysunęła sobie jednego, który potem spoczął między wargami. czekała, aż franz jej ów papierosa podpali. xp
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:29 pm

podpalił jej, tak. poczym wsunął jednego sobie do ust. - miło, nawet bardzo.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:32 pm

zaciągnęła się, a potem wypuściła dym, gdzieś w atmosferę, w górę. - dlaczego miło? - zapytała, bo ciekawa była. a jednak do mądrali nie należała.
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:32 pm

- bo słonce grzeje mi w głowe. - potrząsnął nią zręcznie, nawet wypuszczając jednocześnie dym z płuc. - co robisz dziś wieczorem?
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:35 pm

-pewnie uwodzę miłego chłopca i nieźle się upijam. - patrzyła na papierosa, swojego. - hm, a co? masz dla mnie ambitniejsze plany?
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:37 pm

- nie koniecznie. - przymrózył oczy, - ale chociaż mogę miec. - wyszczerzył się dumnie, zawsze chciał przeleciec valerię na dachu jakiegoś wysokiego budynku, ojej.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:40 pm

zaciągnęła się raz drugi. - więc czekam, opowiedz mi o nich. może na nie przystanę, może nie. zobaczymy. - założyła nogę na nogę i zmarszczyła czoło w oczekiwaniu na najgorsze. xd
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:40 pm

więc przedstawił jej wizje dzisiejszego wieczoru, nie był romantykiem poprostu seks na dachu i tyle bezzbędnych ceregieli czy kolacji przy świecach, kolacje przy świecach zostawi sobie na zaręczyny których pewnie nikt sie nie doczeka.......... ... ...
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:47 pm

a ona mu odparła, że najzwyczajniej w świecie na dachu jest niewygodnie, bo już to przerobiła! xddd
Powrót do góry Go down
franz

franz


Liczba postów : 17
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:48 pm

prychnął tylko na nią, i upił troche drinka. - czy ty próbowałaś już wszystkiego|?
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 7:52 pm

-prawie wszystkiego. - mruknęła i wstała. - do zobaczenia, może. - ubuziała go w czoło i odeszła na kilka kroków, po czym się obróciła. - dzięki za papierosa! - a tego zgasiła o kosz na śmieci. ironicznie się uśmiechając odeszła kręcąc biodrami. ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stars' n' Bars Empty
PisanieTemat: Re: Stars' n' Bars   Stars' n' Bars Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stars' n' Bars
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: