Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 schody przed biblioteką

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
kenzo

kenzo


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 16/08/2008

schody przed biblioteką - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: schody przed biblioteką   schody przed biblioteką - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 4:07 pm

pociągnięty więc wstał z niechęcią, stwierdził, że bolał go tyłek, bo ławka była niewygodna.
- najseksowniejszego? masz na myśli mnie - wystawił jej język, stając tuż obok niej.
- gdzie chcesz uciekać przed tym stadem ptaków, prawie jak hitchkoka.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

schody przed biblioteką - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: schody przed biblioteką   schody przed biblioteką - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 4:09 pm

- jasnę że ciebie, no kogosz by innego? - uśmiechnęła się całkiem niewinnie, nigdy nic nie wiadomo może będzie ktoś bardziej seksowny niżeli kenzo, alę śmiem wątpic ;o
- nie wiem, gdzie kolwiek, zdaję cię na ciebie. - zdmuchnęła niesforny kosmyk włosów który ciągle spadał jej na oczy, mtu.
Powrót do góry Go down
kenzo

kenzo


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 16/08/2008

schody przed biblioteką - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: schody przed biblioteką   schody przed biblioteką - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 4:14 pm

- nie wiem, może miałaś na myśli jednak krokodylka - pokiwał głową, podając jej dłoń.
- na mnie, nie jestem pewien czy to bezpieczne - podrapał się po prawym ramieniu wolną dłonią, po czym rozejrzał się.
- art tea? tam chyba nie ma ptaków, ani straży miejskiej - przewrócił oczami.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

schody przed biblioteką - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: schody przed biblioteką   schody przed biblioteką - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 4:15 pm

- dobrze, więc idzmy. - przytaknęła mu, przestępując z nogi na nogę, nawet możesz zacząc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





schody przed biblioteką - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: schody przed biblioteką   schody przed biblioteką - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
schody przed biblioteką
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» przed posterunkiem.

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Kulturalnie-
Skocz do: