Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Saints Frederiks Palace

Go down 
+3
franz
rosanne
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:15 pm

- co robię, nie pale, obserwuje ludzi, wybieram swoją kolejną ofiarę, a ty? - uniosła pytająco brwi, spoglądając na niego, splotła dłonie na kolanach, zmierzwiła jego włosy bo tak fajniej było.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:17 pm

- wlaściwie to nie wiem co ja tu robie. - nie żeby miał jakąś obsesje na punkcie swych włosów, nie był tez metroseksualny, ale zawsze denerwował się niżeli ktos mierzwi jego układane 3993489348 minut włosy. :d
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:21 pm

biedny, zua tju. pogładziła jego ramię troskliwie.
- nie wiesz, może zabłądziłeś, albo znowu szedłeś moim tropem, dobra nie jesteś przecież jakimś pieprzonym łowcą zwierząt, a ja nie jestem zwierzęciem, zapomnij, w każdym razie co u Ciebie? - odgarnęła swoje włosy, mając nadzieje, że on nie odwdzięczy jej się pięknym za nadobne.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:25 pm

nienie, on nie jest złośliwy, nie żeby coś. - wszystko, okej a u ciebie? - wymruczał, nie interwsowały go teksty typu ` a nic ` choc sam udzielał takich odpwiedzi nie lubił gdy ktoś mruczał cos od niechcenia. - zaprosiłem chłopaków, wpadną na tą wasza impreze, a ty z kim idziesz? bo ogólnie to trzeba z kimś isc no nie? - uniusł pytająco brew, bo jeżeli tak to przeciez musi kogoś zaprosic!
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:29 pm

wzruszyła ramionami, no tak, może miałaby z kimś, gdyby nie żimi, który przepadł jak kamień w wodę, czy coś równie nieistotnego, a on przez jakiś ułamek sekundy był cholernie istotny, może za bardzo, ale nie wzruszało jej to.
- w porządku, chociaż ostatnio potwornie boli mnie głowa, ale to chyba ze względu na niskie ciśnienie - pokiwała przekonana głową.
- nie mam pojęcia, poznałam kogoś, ale on zagubił sie pewnie wśród swoich obrazów, farb i innych rzeczy, które pochłonęły jego czas, albo mnie olał, nie wiem, może też jest pedałem - splotła dłonie, pocierając kącik ust.
- a ty z kim idziesz?
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:32 pm

- właśnie nie wiem z kim. - wzruszył bezradnie ramionami, nie zaprosi przecież marsowej która napewno już z kimś idzie . nie spyta też tiiu bo jak by to wyglądało że pójdzie z przyjaciółką mars, a co jeśli ona jednak z nikim nie idzie. - najwyżej przyjde sam. - uśmiechnął się kącikowo.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:35 pm

pokiwała głową z niedowierzeniem, uśmiechnęła się nieznacznie, bo miała zły humor, bardzo zły, a nawet gorszy, bo popsuł jej się przed momentem.
- trudno, jak coś to udaję, że jestem z tobą - roześmiała się, raczej żartowała, bo wiedziała, że pier i tak z kimś pójdzie.
- sam, no jasne - wystawiła mu język.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:38 pm

- zaproś kogoś - wyszczerzył sie. - myślisz ze marsielle z kimś idzie? - spytał troche niemrawo, niechciał dac po sobie poznac że ona właśnie mu sie podoba, choc tiiu chyba była jego przyjaciółką! niechaj sie przyjażnią kurdę :d
- ale w razie czego! to pójdzmy razem żeby nie było że przyszliśmy sami.


a baśka ma żimiego!!!!!!!!!!!!!! ta menda miała byc dziś wieczorem na forum.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:42 pm

przyjaźnią się, nie chyba, tylko tak xP.
- mars - podrapała się po policzku spoglądając na niego, nieznacznie się uśmiechnęła opierając policzek na jego ramieniu, był wyższy, więc nie wiem jak to zrobiła, ale co tam.
- wydaję mi się, że nie - spojrzała na niego, odgarniając z twarzy kosmyk włosów - nie, ale może zaproś ją, ja jakoś wkręcę się w tłum ratowników, może mnie nie pożrą, żywcem - mrugnęła do niego.

właśnie.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:49 pm

od zawsze, na zawsze :d a baśka to debil pewnie śpi :d czy coś.
- myślisz ze mogłbym ją zaprosic? - podrapał się po policzku, i uśmiechnął się gładząc tiiu po głowie. - nie możesz isc sama, to nie wypada.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:53 pm

- ja bym spróbowała, gdybym była facetem - wystawiła mu język, mimo wszystko dobrze rozumiała pierra, jakoś tak było.
- cholera to co mam zrobić - zrezygnowana spojrzała na niego.
- w ogóle wygłupiłam się tylko przez to wszystko, bo byłam niekonsekwentna.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:55 pm

- napewno ktos cie zaprosi, przeciez jesteś seksowna i mądra. - wyszczerzył się, zadecydwał nawet że potem zaprosi mars, jak bedzie sam :c
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:58 pm

- zobaczymy - złożyła usta w dzióbek, uśmiechając się do niego.
- jesteś cudowny - pocałowała jego policzek, pachnący jeszcze jakaś pianką do golenia, uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:00 am

- marseille, zaprosiła mnie na imprezę. - ja wiem ze to przykre ze nie podziękowałjej za te miłe słowa, ale był tak podniecony tym wszystkim że ucałował ją we usta nie zwracając nawet na to uwagi.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:02 am

- cudownie, znowu twierdzę, że coś jest cudowne - wystawiła mu język, uśmiechając się do niego, miała ochotę zmierzwić mu kolejny raz włosy, ale wsunęła swoje dłonie do kieszeni.
- ej, widzisz trzeba słuchać starej, pff. może nie aż tak tju.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:04 am

roześmiał się. - oh, jesteś kochana tju. - uśmiechnął sie szeroko ukazując jej cały rząd swych białych zębów, i wogóle.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:06 am

- wiem - rozłożyła ręce, również się do niego uśmiechając, ale nie znowu tak szeroko, bo jeszcze by miała zakwasy ;x.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:07 am

- trzymaj się, - ucałował ją i pleciał bo w sumie nie mam na tego dziada ciotę, frajera weny także wybacz! :c
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:09 am

wybaczam, więc równie sobie poszła, gdzieś.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:09 am

wybaczam, więc również sobie poszła, gdzieś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Saints Frederiks Palace - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saints Frederiks Palace   Saints Frederiks Palace - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Saints Frederiks Palace
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Serce Miasta-
Skocz do: