Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 egzotyczny ogród

Go down 
+3
marcus
jill
Admin
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 18
Data rejestracji : 03/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeNie Sie 03, 2008 7:56 pm

całkiem egzotyczna randka?
Powrót do góry Go down
http://monako.heavenforum.com
jill

jill


Liczba postów : 116
Data rejestracji : 04/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:30 am

nie wiem. um ;c przyszli do egzotycznego ogrodu i żil zachwycała się kwiatami, które tam były, bo ogólnie lubiła kwiaty. - ukradniesz dla mnie wszystkie kwiaty holandi? - spytała, przygryzając dolną wargę.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 15
Data rejestracji : 04/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:19 pm

- dobrze, ale dlaczego akurat holandii? - złączył brwi, przyglądajac sie seksownemu tyłkowi jill, wcale nie zwracał uwagi na te wszystkie cudowne kwiaty, interesowała go tylko w tym momencie, żiljowa.
Powrót do góry Go down
jill

jill


Liczba postów : 116
Data rejestracji : 04/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:23 pm

- ojej. - przewróciła oczyma. - nie słuchałeś tej beznadziejnej piosenki stachurskiego? pewnie nie. - przygryzła dolną wargę i rozczochrała jego włosy.
Powrót do góry Go down
marcus

marcus


Liczba postów : 15
Data rejestracji : 04/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:25 pm

mwhahahhaa, baśka nie wiem jak ty ale on nie słucha stachurskiego? ;x
- nie czochraj mnie, byłem w fryzjera. - pochwalił się, wyciągając z paczki jednego papierosa nawet wsunął go sobie do ust.
Powrót do góry Go down
jill

jill


Liczba postów : 116
Data rejestracji : 04/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:32 pm

nie słucham, albo nie wybacz, w radio jak płynie. um -.- rozczochrała go jeszcze raz, szczerząc się. - teraz wyglądasz dużo lepiej. - uśmiechnęła się i cmoknęła go w kącik ust, wyciągając papierosa z jego ust.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 12:33 pm

A zawitał tutaj, i oglądał te wszystkie roślinki oddychając czystym powietrzem, o.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 12:45 pm

usadowiła się na jednej z drewnianych ławek, w dłoni ściskała jakiś nowy magazyn mody, wystawiła twarz do słońca w nadziei, że piegi nie staną się jeszcze bardziej widoczne, posłała przelotny uśmiech jakiemuś nieznajomemu jak mniemam mężczyźnie.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 2:51 pm

Schował swego sidekicka do kieszeni dżinsów i uśmiechnął się z daleka jednym kącikiem ust do nieznanej mu dziewczyny.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 2:59 pm

odgarnęła z ramienia włosy, położyła gazetę na jakimś skraju ławki, pewnie lada chwila zsunie się z niej, ale to nie było istotne, wciągnęła nogi na ławkę, odnalazła gdzieś swój kubek z kawą, do którego chwała, nie naleciało żadne tutejsze robactwo.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:03 pm

Podszedł do ławki, na której ona siedziała i stanął nad nią. Uśmiechał się szczerze i szeroko patrząc na nią z góry.
- My się chyba jeszcze nie znamy. - powiedział dość niskim i chrypiącym głosem zapatrzony w jej twarz.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:09 pm

uśmiechnęła się kącikowo, spostrzegła jedynie, że miał seksowny głos, ale to zachowała dla siebie, jeszcze pomyślałby, że jest jakimś pieprzonym łowcą talentów do nowego programu w rodzaju idola.
- teraz już tak - uniosła brwi uśmiechając się delikatnie - tju - przedstawiła się, mrużyła oczy, spoglądała na niego, ale raczej mało dyskretnie, o matko wcielone zło nie jest dyskretne.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:13 pm

- Justin. - uśmiechnął się i przygryzł dolną wargę, po czym złapał jej dłoń i ją ucałował z wierzchu, po czym swobodnie i powoli usiadł na ławce obok nie i złożył obie dłonie jak do modlitwy patrząc się na jej twarz.
- Czas najwyższy. - uśmiechnął się unosząc obie brwi.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:17 pm

roześmiała się zakładając kosmyk włosów za ucho, po czym wypiła łyk cierpko-zimnej kawy, co nie był przyjemne, więc ciekawsza wydała jej się rozmowa z Justinem, chociaż, dzisiaj nie miała specjalnej ochoty na rozmowę, zdarza się.
- no więc, może powiesz mi jeszcze, że czekałeś, aby spotkać tu właśnie mnie - zmrużyła oczy, mówiąc trochę ironicznie, chociaż zawsze mówiła z nutką sarkazmu.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:21 pm

- Nie, tego nie powiem. Ale powiem, że szukałem seksownej i młodej dziewczyny...i taką tu znalazłem. - uśmiechnął się uroczo i uniósł brew, bezpośredni z niego chłopak.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:29 pm

-młodej i seksownej mówisz? - uniosła brwi pocierając prawy łokieć, złapała ze świstem powietrze, rozejrzała się rozbawiona - chyba żadnej tu nie widzę, nie licząc mnie - wystawiła mu język, pijąc ostatni łyk kawy, miała zamiar wziąć sobie serca rady tatusia dotyczące oszczędności, no jasne. - ja szukałam dojrzałego mężczyzny z grubym portfelem - roześmiała się, raczej jej ubiór nie świadczył o tym, że była biedna, a nawet nie świadczył, że była przeciętnie bogata, była zamożna jak cholera i co z tego, nic po za tym nie miało znaczenia, więc raczej nie lubowała się w sześćdziesięciu letnich biznesmenach, którzy chcieli jedynie zajrzeć jej do majtek, przewróciła oczami.
- miałeś szczęście - poklepała go po ramieniu.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:35 pm

Uśmiechnął się jednym kącikiem ust.
- Masz rację. - uniósł brew i dodał - Ale chyba żadnego pasującego do tego opis poza mną nie znalazłaś? - przygryzł zabawnie dolną wargę i uśmiechnął się do niej z błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:38 pm

- jesteś dojrzały i masz pełny portfel, jestem cała twoja - wydęła dolną wargę, przesunęła przelotnie dłonią po jego policzku, po czy ponownie wróciła do swojej poprzedniej pozycji.
- chyba nie - wzruszyła ramionami, rozglądając się dla pewności, po czym wrzuciła pusty kubek po kawie do pobliskiego śmietnika.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:39 pm

- Szybka jesteś. - uśmiechnął się - Nie boisz się mnie? - uniósł zabawnie jedną brew i zarzucił swymi długimi włosami.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:41 pm

- to pytanie było nie na miejscy, zaczynam się bać - przewróciła oczami, splatając dłonie, przypomniało jej się, że woli wątłych chłopaczków o krótko ściętych rozmierzwionych włosach, przygryzła tylko dolną wargę, spoglądając na niego - a powinnam ? - uniosła nieznacznie brwi.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:44 pm

- Zależy czego się boisz. - uśmiechnął się wstając. i łapiąc ją delikatnie za dłoń.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:45 pm

cmoknęła w powietrzu z rozbawieniem - czego pytasz, owadów wszelkiej maści, na przedstawiciela ich gatunku mi nie wyglądasz - zmarszczyła nos, uparcie siedząc na ławce.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:48 pm

- No to mimo wszystko możesz być moja. - powiedział z uśmiechem i kucnął przed nią gładząc jej włosy - Ja pasuje do twojego opis a Ty do mojego. - uśmiechnął się delikatnie.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:53 pm

trochę się spłoszyła, właściwie nie jak jakaś pieprzona małolata, nie miała zamiaru padać w ramiona jakiemuś obcemu mężczyźnie o, którym wiele mniej niż o własnym ogrodniku, a z nim nie spała dodam.
- twoja, powinnam czuć się zaszczycona - zmarszczyła nos, dotykała opuszkami palców jego warg - a znasz szczegóły tego opisu - wystawiła mu język, wciągając rękaw bluzki, który usilnie odsłaniał jej ramie.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:58 pm

- Siedzą przede mną. - powiedział z uśmiechem i także wystawił język, chciał dla żartów wyjąć wypchany portfel, ale tego nie zrobił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





egzotyczny ogród Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
egzotyczny ogród
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Wieczorny spacer?-
Skocz do: