Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 egzotyczny ogród

Go down 
+3
marcus
jill
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:59 pm

-z nikim nie idę, będę sama jak palec i będzie super fajnie - bo wcale faceta nie potrzebowała żeby się dobrze bawić, przynajmniej tak uważała gdyż co miała robić skoro z nikim nie idzie.
-a ty ? -zapytała drapiąc się w okolicach brwii.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:04 am

- powinienem powiedzieć, że zaprosiłem już kogoś, ale nie, idę obecnie sam, więc powiedzmy, że też będzie super, ale zapraszam oficjalnie Ciebie, jeżeli chcesz? - uśmiechnął się do niej kącikowo, spoglądając na nią.
- bo chyba tak głupio iść samemu, dla mnie nie, pewnie dla Ciebie też, ale możemy zaryzykować, że razem nie zaatakuje nas jakaś cegła po drodze - roześmiał sie.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:14 am

zaśmiała się i przykryła odruchowo dłoniom lekko usta .
-w sumie to chyba nie ma żadnych zastrzeżeń aby nie iść razem , no i może rzeczywiście przyniesiesz mi szczęście i nie spadnie żadna cegła - powiedziała i się lekko uśmiechnęła. wyrzuciła też gdzieś wyżutą gumę. i spojrzała w niebo które się szybko zachmurzyło i zaczęło kropić . - miejmy nadzieje że jutrzejsza impreza nie będzie taka mokra .
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:16 am

wystawił jej język, wyrzucając również swoją gumę, bo właśnie uzmysłowił sobie, że była bez smaku.
- mam się cieszyć - spojrzał na nią rozkładając ręce, machnał ręką, aby nie odpowiadała.
- nie jestem pewien, czy to będzie szczęście, czy raczej nieszczęście - podrapał się po łokciu również spoglądając w niebo, które wydało mu się nieprzyjemnie zachmurzone i szare jak... nie ważne, mam głupie skojarzenie.
- może nie, ewentualnie schowamy się w jachcie, a nie koniecznie na, dobra to nadal będzie na - powiedział z ironią.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:23 am

zwilżyła językiem usta i siadła na pobliskiej ławce, bo stali tak już jakiś czas , więc miały prawo boleć ją nogi . poklepała miejsce obok siebie żeby usiadł. poczuła chęć na papierosy więc zaczęła myśleć nad porządnym tematem przy którym mogłaby się rozgadać i zapomnieć .Ale póki co , milczała.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:27 am

milczenie, lubiał milczeć w towarzystwie wybranych osób, bo wychodziło to spontanicznie i bez napięcia, aby rozpocząć jakąś bezsensowną konwersację, usiadł obok niej.
- kapnęło mi na środek głowy - wymruczał z pretensją.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:32 am

- jak mogło ! - wydała z siebie zdziwienie czując że kilka kropek zamienia się w tysiące. -wiesz, powinni sprawdzę tej kropli na twojej głowie wsadzić na krzesło elektryczne . - powiedziała iiii przypomniała jej się 'zielona mila ' która ją wzruszyła nawet raz i mnie też .
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:34 am

zielona mila... ;c
pokiwał potakująco głową był przekonany o słuszności jej słów, bo tak właśnie było.
- chyba zaczyna padać, moge ofiarować Ci moją kurtkę, abyś nie zmokła, ale gdzie mamy zamiar się schować, mimo, że nie jestem z cukru to z stali też nie, a nie chciałbym się rozchorować - spojrzał na nią, lubił deszcz, ale nie kiedy było chłodno, a było.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:45 am

wzruszyła ramionami . - nie wiem możemy iść do mnie, do ciebie do klubu i tp i td , albo w ogóle się rozejść. i dzięki, kurtki nie chcę , bo się rozchorujesz prędzej niż w kurtce . - spojrzała na niego też , oczekiwała że on zaproponuje coś bo ona nie chciała nic narzucać.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:49 am

- możemy iść na kawę, to maksymalnie pospolite i przereklamowane, ale jednak mam ochotę na kawę, więc jak? - miał ochotę na siłę wepchnąć jej kurtkę, bo raczej nie przejmował się swoim zdrowiem, aż tak.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:56 am

- to idziemy na kawę. - powiedziała i wstała, zastanawiała sie przez chwilę w którą stronę iść bo w godzinach wieczorno nocnych ma słabą orientację w terenie. Ale w końcu kędyś poszli,i ja zacznę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





egzotyczny ogród - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: egzotyczny ogród   egzotyczny ogród - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
egzotyczny ogród
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Wieczorny spacer?-
Skocz do: