Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 kajuta no. 2

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:59 pm

na życzenie mieszkańców druga, bardziej skromna, chociaż pff. dla mnie niekoniecznie.
zaopatrzona w jedno skrzypiące łożko, huh, prawie jak romantyczne.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:27 pm

przyszli tutaj, a właściwie dejmon spojrzał niechętnie na wąskie łożko, które wydawało mu się maksymalnie obleśne, chociaż z pozoru wykrochmalona pościel nie była zła, usiadł niechętnie na skraju łóżka oblizując wargi.
- trafiliśmy w przesympatyczne miejsce - mruknał.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:31 pm

marszcząc nieznacznie czoło rozejrzała się po kajucie. - ochhh, a sam jacht wydawał się być taki miły. - wymamrotała, chociaż nie lubiła narzekać. przykrą muzykę było słuchać, jednak wydała jej się stłumiona. a może to działanie alkoholu. spojrzała wyczekująco na damona. odetchnęła spokojnie i zamknęła drzwi, na klucz. wysunęła stópki z niewygodnych butów, na obcasie. i leniwym krokiem podeszła do chłopca. usiadła obok, zupełnie niechcący trącając jego kolano swoim.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:36 pm

ujął jej twarz podbródkowo odwracając w kierunku swojej nieznacznie przygryzł jej dolną wargę, dłonią bładząc gdzieś po jej prawym policzku, delikatnie pieścił jej skóre opuszkami palców, druga dłoń zawędrowała gdzieś na jej kolano, uśmiechnął się.
- towarzystwo jest całkiem sympatyczne - wyszeptał.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:40 pm

patrzyła na niego swoimi dużymi oczami zza kilku kosmyków rudawych włosów, które zawędrowały na jej twarz. - pewnie, że sympatyczne. nawet bardzo. - położyła dłonie na jego ramionach i jakoś tak wyszło, ze siedziała na nim okrakiem. zamruczała cicho i przesunęła swoim piegowatym noskiem po jego szyi. - ładnie pachniesz. - powiedziała chrapliwie, bardzo seksownie, jakby nie było.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:43 pm

pewnie włożył by dłoń pod jej bluzkę, ale ona miała sukienkę, więc sprawnie rozpiął zamek wodząc dłonią po jej kręgosłupie, zbliżył swoje usta do jej, ale jej nie pocałował, może chciał się z nią podroczyć, przesunął dłonią po jej ramieniu, uśmiechając się kącikowo.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:47 pm

pchnęła go tak, że położył się na tym wybitnie niewygodnym łóżku, które w dodatku zaskrzypiało. owy dźwięk przysporzył valerii jakiś dziwny wewnętrzny ból, który spowodował jej uroczy grymas na twarzy. wypinając tyłeczek leżała na damonie. rude kosmyki spadały gdzieś obok jego twarzy, a dziewczyna delikatnie musnęła ustami jego wargi. - smakujesz alkoholem i dymem papierosowym. - wybełkotała, chociaż to było najmniej istotne. zręcznie wsunęła dłoń na jego tors i rozpinała guzik po guziku, z góry do dołu, od jego koszuli. ładnej i drogiej.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:54 pm

nie odpowiedział nic, choć subtelny zapach jej perfum przyćmiony był tą samą wonią, położył dłonie na jej tyłku nieznacznie ściskając jej pośladki, uśmiechnął się, odgarniając włosy z jej twarzy, po czym zsunął z niej sukienkę, mierząc jej ciało wzrokiem, łóżko nie było za wygodne, ani przyjemnie, ale przewrócił ją by znaleźc się na górze.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:57 pm

miała na sobie niezwykle uroczy staniczek koloru kości słoniowej od la perli. zagryzła dolną wargę. i chwilę potem patrzyła na jego umięśniony, albo i nie, tors. kiedy jednak znalazła się pod nim, kocyk, którym nakryte było łóżko podrapało swoim włosem jej nagie plecy. wpatrywała się w jego oczy.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:00 pm

on był cały ubrany, ale bawił go ten fakt, więc rozpiął jej stanik, całkiem sprawnie, bez większego problemu, przesunął dłoń po jej plecach, uśmiechając się nieznacznie, przygryzł jej płatek uszny.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:06 pm

-słyszałam, że kiedy mężczyzna przegryza płatek ucha dziewicy, chce tak odwrócić jej uwagę od bólu. - mruknęła inteligentnie, całkiem i nieprawda. był bez koszuli, bo go jej pozbawiła, ha! x3 ogółem nie była ani skrępowana, ani nic. czuła się swobodnie, kiedy ten świdrował ją wzrokiem. zacmokała w powietrzu. nudziły ją te wszystkie gry wstępne, nigdy nie miała jakichś większych przeżyć podczas ich trwania, jednak sympatycznie było patrzeć na jego rozbawioną twarz. - nie boisz się o tą... ech, jak miała na imię twoja partnerka? właściwie to nieistotne. nie boisz się, że jakiś macho ją przygarnie na górze? - właściwie nie chciała, żeby ją teraz tu zostawił. znowu zagryzła wargę, ze złości na samą siebie i objęła go za szyję. obiema rękami!
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:10 pm

odsunął się od niej nieznacznie, nie wydawało mu się zabawne, że taką przyjemność sprawia jej fakt obcowania z nim, jeżeli twierdzi, że jest zajęty, pfu. przecież on lubił żozi, jako przyjaciółkę, wzruszył ramionami, spoglądając na nią.
- nie boje się, bo nie jestem jej tatusiem - przesunął dłoń po swojej ręcę.
- a na Ciebie nikt nie czeka - dziwnie skleił to zdanie, ale jego sens pierwotny zachował.
- nie nie wiedziałem o tym, ale to nie był mój zamiar.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:15 pm

jakby dziwnie jej się zrobiło, kiedy stwierdził, że nikt na nią nie czeka. zdało jej się to takie... podłe! - och, tak, wiem... to takie przykre, ze nikogo nie mam. - przewróciła oczami przełknęła ślinę. wstrzymała na chwilę oddech i wbiła wzrok w sufit.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:17 pm

- ja też nikogo nie mam - nie zabrzmiało to podle, bo na niego też nikt nie czekał, zdawał sobie z tego sprawę, przesunął dłonią po jej policzku, ale raczej łagodnie,
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:21 pm

-nie lubisz się wiązać? - kiedy tak przesuwał, właśnie, ona poruszyła dłonią i pocałowała go czule w ową dłoń. uśmiechnęła się nieśmiało. przesunęła stopą po zimnej posadzce, bowiem lewa noga swobodnie zwisała jej z tego niewygodnego łóżka.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:23 pm

delikatnie wciągnął ją na łożko, obejmując ramieniem, cała sytuacja stała się dość dziwna, ale ten fakt pominę.
- chyba nie o to chodzi - zakaszlał raz czy dwa, ale nie jakimś odkrztuśnym kaszlem zapowiadającym chorobę, podejrzewał, że to od kurzu.
- chciałbym się z kimś związać, ale to nie takie banalne jak same słowa.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:27 pm

-właściwie twoja teoria brzmi bardzo... mądrze. - zmarszczyła czoło i przeraziła się jego kaszlu. wsunęła dłoń pod jego włosy, gdzieś nad karkiem i wyciągnęła szyję cmokając go przy tym w brodę. - hm, to zabawne, ale albo mam amnezję, albo się nie przedstawiłeś. - zapomniała jednak, że całkiem przyjemnie przedstawiał się jej wtedy, w szkole. w bibliotece, kiedy to sunęła z naręczem książek, które uwielbia czytać.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:31 pm

- raczej nie, chociaż ja wiem jak masz na imię, czyli wiem więcej od Ciebie? - nie specyzował tego ja pytanie, chociaż może i było temu blisko, pogładził jej włosy, spoglądając na czubek jej nosa.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:35 pm

-wcale nie wątpię w twój zasób wiedzy. i z całą pewnością jest możliwość, że wiesz więcej ode mnie, jednak to nie ty leżysz tu w tym kusym stroju, tylko ja. poza tym jest cień możliwości, że blefujesz i wcale nie wiesz, jak mam na imię, ponieważ tego wieczoru nie zróciłeś się do mnie po imieniu. - wymamrotała. - i ja wcale nie jestem pijana. - dodała rozbawionym tonem.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:37 pm

- valerie - urwał by zapewnić ją, że jednak wie jak ma na imię, miał pamięć do imion, ale do nazwisk mniejszą. - kusy? mi odpowiada, w każdym razie nie twierdzę, że jesteś... pijana - uśmiechnął się wystawiając jej język.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:41 pm

-och, jakie to pocieszające. - uśmiechnęła się zadowolona, że zapamiętał ją! oczywiście, nigdy nie wątpiła w swój urok, ani to, że intryguje mężczyzn, ale każdy moment by dowartościować swoje ja jej się podobał. - a ja wciąż nie wiem, jak masz na imię, przykre. - przesunęła łydką po jego nodze.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:43 pm

pocieszające było, ale pamiętał nawet imię bibliotekarki, ale nie uświadomił ją.
- może to lepiej dla Ciebie - wystawił jej język, kładąc dłoń na jej plecach, wodził nią po jej łopatkach.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:46 pm

tia, ona jednak wiedziała swoje, że to, iż zapamiętał ją i jej imię było spowodowane tylko jej urodą i ładnym ciałem. - a może i nie. - mruknęła i uniosła głowę. - napiłabym się czegoś. - wysunęła się spod niego i zeszła z łóżka. przykucnęła sobie przy minibarze. - hmmmm. - wymruczała i wyjęła z niego butelkę whisky. - gdzie szklanki?
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:51 pm

zlustrował wzrokiem cały pokój, po czym pośpiesznie otworzył jedną szafką, gdzie ku jego zdumieniu były owe kryształowe szklanki do whisky, wziął od niej butelkę, nalewając sobie i jej po czym podał jej szklankę.
- no więc mam na imię dejmon, to przedstawienie wypada jak z jakiegoś konkursu dla małoletnich, dobra mniejsza z tym, a studiuję fizykę, coś jeszcze Cię interesuje - wypił łyk whisky, fajnie, że nie miała stanika, więc patrzył się na nią.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:55 pm

ojej, odszukała jego wzrok i roześmiała się bezczelnie czochrając mu włosy. wskoczyła pod kocyk, ten brzydko gryzący, właśnie i podkulając kolanka pod brodę napiła się alkoholu. - czy chcę coś wiedzieć... - zapytała sama siebie i wzruszyła ramionami. - więc dlaczego fizyka? chcesz zdobyć nagrodę nobla? czy odkryć nowy pierwiastek? - uniosła pytająco brwi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kajuta no. 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kajuta no. 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sypialnia, kajuta?

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: ORGANIZOWANE :: Hawajska balanga na jachcie taty Tiiu.-
Skocz do: