Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 kajuta no. 2

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:07 am

- fizyka - wzruszył ramionami, spoglądając na nią, przygarnął ją do siebie ramieniem, irytował go ten koc coraz bardziej.
- nobla, raczej nie, ale chciałbym pozostać na uniwersytecie, a zresztą to decyzja mojej rodziny, nie moja - spojrzał na nią, uśmiechając się kącikowo.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:10 am

-hm, więc mamusia z tatusiem wybrali ci taką, a nie inną przyszłość? nie ma w tym nic fajnego. - kiwnęła głową i oparła głowę na jego ramieniu. przesunęła dłonią po jego nagim brzuchu.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:12 am

pokręcił głową, bo zupełnie go nie zrozumiała, ale machnął ręką, nie chciało mu się wyjaśniać, zresztą wydawało mu się, że może tego nie pojąć, ale w to również wątpił.
- studia nie są fajne, ale ostateczna decyzja była moja.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:15 am

ona jeszcze była w szkole średniej, tak, właśnie. - och, ja zawsze chciałam studiować dziennikarstwo! - powiedziała i aż policzki się jej zaróżowiły, co raczej było niewidoczne z powodu ciemności, jaka panowała w tej kajucie.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:19 am

- dziennikarstwo? na prawdę fajnie - uśmiechnął się szeroko, spojrzał na jej twarzy odgarniając jej włosy.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:24 am

-wydaje mi się, że dziennikarstwo jest bardzo ciekawe. nie tak jak księgowość, czy nawet prawo. - westchnęła i spojrzała w górę. - a właśnie, ciekawe jak impreza. - zachichotała, a potem ubuziała go w kącik ust.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:30 am

przesunął dłonią po jej włosach, całował jej usta żarlwie, po czym odsunął się na chwilę, spoglądając na nią.
- chyba nie za ciekawie, bo jest w miarę cicho - uśmiechnął się mimowolnie.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:34 am

-racja. - zgodziła się cicho i zagryzła wargę. była miękka. jednak valeria znowu umoczyła usta w whisky. było jej gorąco w jego towarzystwie. odwróciła wzrok od chłopaka i spojrzała na szklankę. zmarszczyła nos. - ale ja bawię się całkiem nieźle. a ty? - odłożyła szklaneczkę na stoliczek i przesunęła wargami po jego ustach. och.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:36 am

- ja też - ujął jej twarz podbródkowo przyglądając się jej, przesunął wargami po jej szyji i dekolcie, uśmiechnął się do niej kącikowo, po czym wypił kolejny łyk whisky..
- całkiem nieźle.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:42 am

zadzierając dalej brodę patrzyła jak pije. zaśmiała się cicho i uroczo, po czym odszukała na łóżku swój stanik. ubrała go. potem wstała i odziała się w sukienkę. stwierdziła w myślach, że głupio wygląda, prawie jak dziwka bez ubrania, kiedy spoglądała w lustro od toaletki, dlatego właśnie nagła zmiana jej ubioru. uśmiechnęła się do chłopaka. - jesteś uroczy, wiesz?
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:45 am

wzruszył ramionami, nie wiedział czy rzeczywiście tak twierdziła, czy raczej uważała go za bezradnego chłopca, ale spojrzał na nią uśmiechając się nieznacznie, oblizał wargi, gdzie jego męska nivea xP
- nie jestem pewien - wypił łyk whisky.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:48 am

-ale ja jestem. - zachichotała i podeszła do niego, poprosiła nawet o dopięcie sukienki.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:50 am

zapiął jej sukienkę, całując przy tym jej kark, obrócił ją sprawnie.
- dobra w porządku - uśmiechnął się kącikowo.
Powrót do góry Go down
valeria

valeria


Liczba postów : 55
Data rejestracji : 05/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:56 am

-dzięki, damon. - mrugnęła do niego i ucałowała w czoło. - myślałam, że my... że dziś do czegoś dojdzie, ale chyba nawet lepiej, że postąpiliśmy, tak, a nie inaczej. - wymamrotała cicho. - teraz zostawiam cię samego, okej? wypada, żebym pokazała się matce na oczy, bo jeszcze coś jej odbije i dostanę szlaban. - przewróciła oczami. po tym, jak matka przyłapała ją na seksie z nowym ogrodnikiem valeria ma godzinę policyjną. - wybacz, kotku.... hm, więc idę. pa. - uśmiechnęła się do niego po raz ostatni dzisiejszego wieczoru i zabierając pantofle z podłogi wyszła.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:58 am

podrapał się po policzku, też się tego spodziewał, chociaż wszystko wydało się teraz łatwiejsze, wyszedł również.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kajuta no. 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kajuta no. 2   kajuta no. 2 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kajuta no. 2
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» sypialnia, kajuta?

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: ORGANIZOWANE :: Hawajska balanga na jachcie taty Tiiu.-
Skocz do: