Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 giselle

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:34 pm

- zaproś go, napewno bardzo chętnie z tobą pójdzie, - wzruszyła ramionami, uśmiechając sie lewym kącikiem ust. - ja nie mam nawet kogo zaprosic, a co dopiero z kim pójsc, jak tak dalej pójdzie to zaproszę tiiu! - rozesmiała sie, przyglądając się nie kompletnej etykietne danielsa, - jak myślisz?
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:38 pm

- ja myślę, że możesz zaprosić logana, albo matta - powiedziała po krótkiej chwili - chociaż tego drugiego nie, żozi by cię zabiła - uśmiechnęła się - albo dejmona zaproś, jest całkiem sympatyczny - dodała jeszcze, nadal myśląc czy to dobry pomysł by zaprosić pierra.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:40 pm

- dobra nie ważne. - zachichotała. - zapros lepiej tego pierra bo jakaś inna pacjentka ci go zwinie z przed nosa. - wyszczezyłą się, i nawet przed myśl przeszło jej czy by nie zaprosic właśnie matta, na złosc żozi, którą uwielbiała denerwowac, wkurwia, i wyprowadzac z równowagi. - chyba jednak zaproszę matta. - uśmiechnęła się cwaniacko.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:44 pm

- oj ty. kocham cię, wiesz? - zachichotała, to ta wredna część jej. Może nawet nie jakoś przesadnie wredna, odrobinkę tylko. Co nie zmienia faktu, że lubiła żozi. Lubiła jednak też skandale. - to ja może napiszę smsa pierrowi - zaczęła wyciągać powoli telefon z kopertówki.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:47 pm

- ta, tak napsisz napewno sie ucieszy! - aż klasneła w dłonie, oblizując wargi. - josephine się wścieknie. - zachichotała, wyobrażając sobie jej minę. - ale to chyba było by nie miłe, co? - pomyślała przez chwilę ze przecież kocha je wszystkie. i nie chce robic przykrosci żozi. ah, i jeszcze dodała że wie że ją kocha i ona ją rownież.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:50 pm

- no troszeczkę chyba tak. - przyznała rację żizel, bo wiedziała jakby się czuła żozi, w końcu sama żyje w napięciu nie wiedząc czy pierre z kimś idzie czy nie! A co będzie jak przyjdzie z tiiu? Zaczęła wiec pisać tego smsa.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:53 pm

tiuu ma tego greckiego boga czy kogoś tam xd
- dobra tam! nie ważne. - podrapała sie po konciku ust. - pójdę sama chyba, - wzruszyła ramionami bo jednak nie chciała robic tego żozi. ona sama nie była by zadowolona iż jakaś wywłoka idzie z jej ulubiencem.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:59 pm

- o boże, wyszłam na idiotkę - powiedziała odkładając telefon. - ostatnio często to robię. wychodzę na idiotkę znaczy. przy nim - wyjaśniła tak dla pewności, gdyby giselle nie wiedziała o co chodzi. - polej tego danielsa, proszę! - chyba musiała sie napić.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:01 am

- jasne. - mrukneła, polewając owego. - nie martw się bedzie okej, napewno się zgodzi i będzie okej! matt pewnie zaprosił żozi, także nie bede robic z siebie zdesperowanej alkoholiczki. - uśmiechnęla sie do kieliszka, wypijając całą zawartosc :d
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:04 am

- o rany, zgodził się! - i to wcale nie zabrzmiało jak napalona nastoletnia fanka, która wybiera się na koncert swojego ulubionego zespołu. No może trochę. Aż musiała sie napić!
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:05 am

zachichotała, głupawo. - widzisz? a niemówiłam. - aż się wzdrygnęła bo poczuła się jak beznadziejna psychoterapeutka, po trzydziestce. - jutro sie zabawimy i to porządnie.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:08 am

- tak, to będzie impreza lata - dodała jeszcze od siebie, bo tak czuła. - a skoro jesteśmy przy temacie imprezy to w co się ubierasz? - uniosła lekko brew, bo sama przeżywać pewnie będzie dylemat pod tym względem.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:10 am

- idę nago. - wyszczerzyła się, choc wiedziała że mariselle ujmie to za żart. - fioletową jedwabną, zwiewną maksymalnie krótką sukienkę, a ty? - nie wspomniała o bikini, czy tam jakimś innym kostiumie który wsunie na swoje wychudzone ciało.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:13 am

- też się wbijam w sukienkę i chyba to będzie czarna sukienka - powiedziała, bo uznała że czarny kolor będzie miło kontrastował z hawajskimi kwiatami. - no i oczywiscie jakieś bikini - dopowiedziała to, o czym giselle nie wspomniała.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:15 am

- ciekawę w co się josephine ubiera. - prychnęła, bo w sumie nie wiem czemu ale postac owej anorektyczki z kompleksami, bardzo denerowała giselle, ale mimo wszystko przecie ją kochała, - no i tiiiu. - dodała już mniej ironicznie, i z uśmiechem na ustach, ja nie wiem co ona ma to żozi :c
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:19 am

Marseille chyba też nie wiedziała :c
- obstawiam, że też ubiorą sukienki. Chyba, ze wybiorą spódniczkę z trawy - uśmiechnęła się, ale tak naturalnie, bez żadnej ironii!
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:21 am

- tiuu cos wspominała o trawiastej spódniczce, ale wątpie by to było na serio. - zakryła usta ręka, i dolała im owego danielsa, nie żeby chciała sie upic, a może chciała?
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:29 am

- nie, raczej żartowała tylko - powiedziała, by po chwili napić sie dżaka. - swoja drogą to tju załatwi hawajskie wianki, czy każdy wg uznania przynosi sobie? - zapytała
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:32 am

nie pochwaliła się jej iż idzie z mattem, mars pewnie nie była by zadowolona ze wględu na josephine, także wolała o tym nie wspominac. - chyba załatwi nie wiem, a swoją droga z kim one idą wogóle. - chodziło jej ogólnie o ten no, tiuu i żozi.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:34 am

- nie mam pojęcia! może tju idzie z tym malarzem? - powiedziała z wahaniem w głosie, bo niby coś im wczoraj o jakimś artyście wspominała, ale czy z nim pójdzie?
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:39 am

ona z apollem bodajże idzie ;x
- no nic. - uśmiechnęła się koncikowo, i pociągneła już z butelki męczyło ją to nalewanie co chwilę, oh.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:42 am

wiem, ale mars o tym nie wie :d
- chyba powinnam przystopować z piciem. nie chcę jutro obudzić się skacowana, jeszcze przed imprezą - rzekła, odkładając pustą szklaneczkę. W tym momencie obiecała sobie, ze nic juz nie wypije.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:44 am

- oh, i tu jestem od ciebie lepsza. - każdy wiedział iż giselle po każdej nawet ogromnej ilości alkoholu, nigdy nie ma kaca . włączyła jakąś zamulającą muzyczkę, bo we oczach mariselle widziała, że owa chce pozamulac. :c
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 12:47 am

nie wiem czy chciała pozamulać, ale mogła włączyć coś dołującego, ja właśnie słucham takie rzeczy :c - zawsze zazdrościłam ci mocnej głowy - rzekła, bo mars zawsze musiała sie kontrolować, bo gdyby piła bez ograniczeń zalała by sie w trupa.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:17 am

- bywa. - zachichotała, już lekko wstawiona, - boże, jutro przelecę jakiegoś napalonego ratownika w seksownym wdzianku. - oblizała spierzchniete usta, przymróżajac oczy : x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





giselle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
giselle
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» giselle
» giselle
» http://giselle.fotoblog.com

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Apartamentowce :: Bansuj, bansuuj.-
Skocz do: