Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 giselle

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:22 am

Uśmiechnęła się - orety, chcę jutro normalnie! Już widzę tych gorących latynoskich ratowników, hrr - rozmarzyła się prawie! - jak każdy ma takie plany jak ty, to z imprezy zrobi sie orgia jakaś - zachichotała, co z jednej strony nie bedzie az tak miłe, bo kazdy będzie chciał iść do kajuty sypialnianej :c
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:25 am

- wątpnie nie każdy jest aż tak powalony jak ja czy ty. - zachichotała, unosząc do góry prawie już pustą butelkę danielsa. - te opalone ciałka, mru. - zacmonała w powietrzu, czując nagle jak całe ciało pokrywa się gęsią skórką jej oczywiście. - grupowe orgie nie są fajne. - skrzywiła się, i rzeczywiscie wolała aby inni nie mieli podobnych planów :c
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:29 am

- zdecydowałaś już z kim pójdziesz? - zapytała zmieniając lekko temat, bo skąd mogła wiedzieć, ze idzie z mefju jednak? Myślała, ze g. ciągle sie zastanawia.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:32 am

- z mefju! - dodała szybko, dopijając resztę dżeka. - napewno nie chcesz? - spytała odrywajac się od dziobka, butelki? :d
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:36 am

- o rety! jednak? swoją drogą miły jest - powiedziała, chociaz myślała że żizel wybierze kogos innego. W sumie nie będzie sie przejmować przecież! - nie nie chcę, poza tym powinnam juz iść chyba raczej!
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:39 am

- mhm, znaczy nie! jesli chcesz to zostan! będzie milej mi trzeźwiec w twym towarzystwie. - zachichtoała, ziewając! :d
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:41 am

- jednak pójdę, bo zamierzam sie dobrze wyspać - powiedziała, podnosząc chudy tyłek z kanapy. - pa kochana i do zobaczenia na imprezie - ucałowała ją w policzek i poszła, bo ja też zaraz zmykam!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





giselle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: giselle   giselle - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
giselle
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» giselle
» giselle
» http://giselle.fotoblog.com

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Apartamentowce :: Bansuj, bansuuj.-
Skocz do: