Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 plac zabaw

Go down 
+4
damon
eliot
giselle
Admin
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 18
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeNie Sie 03, 2008 7:56 pm

nie tylko dzieci huśtają się wieczorami, w towarzystwie ukochanego...
Powrót do góry Go down
http://monako.heavenforum.com
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimePon Sie 04, 2008 11:51 pm

wpadła z wieczorną wizytą, na miejscową hustawkę.......... ... ...
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimePon Sie 04, 2008 11:55 pm

siedział i kręcił się na tym obrotowym,ej zapomniałam jak się nazywa. -.- słuchał ipoda.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimePon Sie 04, 2008 11:58 pm

pewnie to była karuzela ;x szurała butami o podłoge, chodnik, co kolwiek, co kolwiek co tam było i nawet zobaczyła eliota co jak ona spac nie może, i rzuciła w niego, swą ukochaną szminką! czerwoną od chanelle.

;x
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:03 am

dostał w nos, szminką. wyciągnął słuchawki z uszu i wsadził je do kieszeni. rozejrzał się do o koła i ujrzał właścielkę owej szminki. uśmiechnął się kącikowo i zatrzmał karuzelę. tak, to była karuzela. <3 podszeł do niej i stanął przed nią, malując jej usta.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:06 am

ej ona go pozwie, za molestowanie seksualne.
wstała, troche zaskoczona, mimo iż wstała to i tak musiała stanąc na palcach aby dojrzec twarz owego chłoptasia. - nie możesz, tak poprostu podchodzic do mnie, i mnie malowac. - połozyła mu palec na ustach, przy okazji smarując je szminką zapewniam że zupełnie przypadkowo.
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:11 am

oczywiście. uśmiechnął się cwaniakalnie, mwhaha. - wybacz, chciałem oddać ci szminkę. - wzruszył ramionami. odwrócił się i zaczął zmierzać w przeciwnym kierunku.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:14 am

cwaniakalnie? ;x
właśnie że straciła towarzysza wieczoru. - ejże nie zostawiaj mnie samej na pastwę gwałcicieli. - wymruczała cicho, nawet wydęła dolną wargę.
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:19 am

odwrcił się powoli. - skąd wiesz, że sam nim nie jestem? - spojrzał na nią unosząc brwi i uśmiechając się dziarsko, właśnie tego słowa mi brakowało. xd
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:20 am

- nie wyglądasz na gwałciciela. - wcale nie dodała że jeśli on jest tym gwałcicielem, to bardzo chetnie mu sie odda dobrowolnie, ale się powstrzymała. - a.. jesteś gwałcicielem? - załozyła ręce na piersiach, xd
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 12:28 am

podszedł do niej i przejechał palcem, po jej ramieniu. - nie. - pokręcił głową, robiąc z ust, tą łódkę! xd
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:17 pm

- a skąd mam miec pewnosc? - przygryzła dolną wargę, obciągając sukienkę na kolana.
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:25 pm

- inaczej już dawno, bym cię zgwałcił. - uniósł lewą brew w górę, po czym mrugnął do niej. delikatnie spojrzał na jej biust, by później szczerząc się przenieść wzrok na jej twarz.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:27 pm

- gapisz sie na moje cycyki, jesteś pedofilem? - odsunęła sie od niego o krok, by potem podejsc bliżej o dwa, nawet złapała eliota za koszulke i zatopiła swoje usta w jego, xd
Powrót do góry Go down
eliot

eliot


Liczba postów : 12
Data rejestracji : 04/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeWto Sie 05, 2008 11:33 pm

niezdąrzył powiedzieć, że jest, chociaż nie był. um. złapał ją za tyłek i odwzajemniał pocałunki.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimePon Sie 11, 2008 2:05 pm

usadowił się na jakieś ławce, licząc, że nie będzie sprawiał pozoru pedofila, lub nie zwabi jakieś staruszki dzierżącej w dłoni jak podejrzewał cięzkiej torby, która spocznie na jego twarzy, lub co gorsze na jego najwrażliwszym miejscy w ramach tortur powołanych jego rzekomym przyznaniem się do winy, choć winy nie było. dejmon grzecznie siedział na ławce grzebiąc po kieszeniach, które wydawały mu się cholernie głebokie, okazało się, że żadnych papierosów nie wysunął bo ich nie miał, musiał zadowolić się wodą, kupioną z okazji joggingu, tak lubiał biegać, relaksował się wtedy, a zresztą mógł sobie popatrzeć na jakieś panny, przypadkowo na nie wpadając, lub posyłając im uśmiech, który zawsze działał.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 9:38 pm

przyszła i siadła prawdopodobnie na jednej z huśtawek które tam były, mogła też iść do piaskownicy , ale nie chciała się wtrącać pijakom , którzy bawili się łopatkami.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 9:41 pm

siedziała na ławce, leniwie zaciągając się dymem, mentolowego papierosa. - josephine? - wymruczała, obciągając sukienkę, na posiniaczone kolana, pragnę podkreślić iż od jakiegoś czasu moje postacie mają pośiniaczone kolana, ale to nic. - nie bujaj się tak szybko, bo dostaję oczopląsu. - załóżmy iż się bujała, bo to miło wygląda tak się buja.
Powrót do góry Go down
giselle

giselle


Liczba postów : 211
Data rejestracji : 03/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 9:46 pm

D O B R A D Z I E C I A K I ZARAZ WRACAM
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 9:50 pm

-dobrzeee.-zatrzymała się , ale nie. nie w powietrzu , bo to by śmieszne było . Zwróciła uwagę na jej kolana i pomyślała że może być ofiarą nieudanego związku i tp i td . - giselle, co z twoimi kolanami ? - pomyślała też jeszcze że może w kościele klęczy .
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 10:25 pm

ominęła piaskownicę, która najwyrażniej wbrew przeznaczeniu była zajęta przez nie całkiem dziecinnych, ale z pewnością zamroczonych alkocholem mężczyzn, więc usiadła na jakieś ławce spoglądając w stronę huśtawek, nie rozpoznała nikogo bo ciemno było, mogła nagle wyskoczyć znienacka z powszechnie znanym bu, ale tego nie zrobiła, a więc było fajnie. Zakładam, że znają się, bo poznawać mi się nie chcę więc podeszła.
- hej.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 10:30 pm

-hey .- powiedziała cicho spoglądając w stronę piaskownicy , a potem też na tiuu. założyła włosy za ucho i przyjrzała paznokciom u stóp , które było widać z odkrytych czubków butów na koturnie. -co słychać ? -zapytała, chcąc nawiązać jakąś rozmowę
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 10:34 pm

wzruszyła ramionami przy okazji wertując szczątki dzisiejszego dnia, który nie owocował w prawdziwie sensacyjne wydarzenia jak te z tych wszystkich brukowców o tych wszystkich dziwnych wydarzeniach, które miały miejsce na świecie.
- zgubiłam ostatnio klucze, ale to nie jest ciekawe, więc ostatnio o mało co facet nie rozwaliłby mi ściany z żalu, to jedna z ciekawszych chwil mojego życia, która była ostatnio, a było ich nie wiele, a u Ciebie - spojrzała w niebo w nadzieji, że nie spadnie deszcz.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 10:41 pm

nabrała dużo powietrza, tak miała gdy nie oddychała przez dłuższą chwilę. -faceci są okropni.Czasami się zastanawiam czy nie zostać lesbijką .- spojrzała również w niebo, ale z nadzieją że nie zobaczy ufa, o którym ostatnio było głośno w towarzystwie znajomych babci juzi, jej babci. - u mnie, nic co by mogło cię zaciekawić. próbuję rzucić palenie, ale to chyba też nie ciekawe.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 10:47 pm

- pff. miałam nadzieje, że nie rozwali mojej ściany - przewróciła oczami, wypijając kolejny łyk kawy, który wydawał jej się mdło słodki, może w wyniku za dużej ilości waniliowej kawy dzisiaj.
- może kup sobie te wszystkie plastry, chociaż ich działanie jest stanowczo wątpliwe, słyszałam, że żuje się kawałki jakieś rośliny od jakieś kobiety na targu, ale takim nie można wierzyć - wzruszyła ramionami, te wszystkie grubiutkie kobiety z targowiski kojarzyły jej się w wytwórczyniami jakiś ochydnych smalców z zwierząt lub czegoś równie obrzydliwego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: plac zabaw   plac zabaw Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
plac zabaw
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Wieczorny spacer?-
Skocz do: