Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 starbucks

Go down 
+6
jimmi
damon
niki
jill
tiiu
Admin
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:57 pm

podrapał się po głowie, czekał, aż rozwinie ten temat, ale się chłopak nie doczekał, wziął jej dłoń w swoją rekę przyglądając się jej paznokciom, po czym oddal jej rękę =P.
- ja nie mam żadnych wybitnych talentów, raczej jestem artystycznym beztalenciem - podrapał się po karku, odbietając zamówienie, podsunął delikatnie filiżankę w stronę niki.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:04 pm

- piękne, nie ?- chodziło jej of korst o paznokcie, wyszczerzyła się głupio, po czym przysunęła filiżankę do siebie. zamieszała 2 razy łyżeczką po czym położyła ją na spodku od filiżanki. -moich wierszy też nikt nie wydrukuje, są beznadziejne -wzruszyła ramionami podsumowując się i spojrzała na okno.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:07 pm

- nie wiem, dla mnie nawet wiersze pięciolatka nie są takie kompletnie głupie, na pewno za nisko się cenisz - pokiwał przekonująco głową, mrużąc przy tym oczy.
- piękne - wystawił jej język.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:14 pm

uśmiechnęła się mrużąc oczy, po chwili spojrzała na swoją filiżankę, zamoczyła w niej usta, -na pewno -spojrzała na niego niedowierzając.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:17 pm

orzewrócił oczami, nie miał dzisiaj ochoty na wstąpienie do grupy wsparcia dla niedocenionych artsytów, pokręcił głową, wypijając łyk kawy.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:21 pm

- co studiujesz ?- spojrzała na niego, stukając paznokciami o filiżankę, lubiła to robić, zdarza się.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:25 pm

- fizykę - zaniósł się śmiechem, podrapał się za prawym, tudzież lewym uchem - a ty?
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:29 pm

-jeszcze nic, kończę trzecią klasę -podrapała się nerwowo po policzku, rozglądając się po starbaksie.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:31 pm

- miło, a masz jakieś plany, zakładam, ze ambitne - podrapał się kolanie, wypijając kolejny łyk kawy. i jeszcze jeden i jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:36 pm

uśmiechnęła się bocznie, - i tutaj Cię zaskoczę, nie mam absolutnie żadnych planów co dalej, liczę na ciekawe propozycje losu -przygryzła dolną wargę i wypiła łyka kawy.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:43 pm

- porpozycje losu - zmarszczył brwi, spoglądając na jej twarz, centralny środek, może -czyli masz nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto opublikuje twoje wiersze.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:47 pm

wzruszyła ramionami, -niekoniecznie, może będę studiować, może zostanę matką ślicznych bliźniaków, może założę firmę, a może wszystko na raz -uśmiechnęła się bocznie patrząc na dejmonowy wyraz twarzy.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:50 pm

jego twarz, no cóż była bez wyrazu, dzieci, miał wiele okazji by je spłodzić, ale się nie udało, naszczęście - wybiegasz w daleką przyszłość - podrapał się po karku.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:53 pm

- daleka przyszłość -powtórzyła uśmiechając się do kawy, -8 miesięcy to nie przyszłość, studia mogę zacząć po maturze, a firmę mogę założyć nawet już -spojrzała na okno, orientowała się dobrze, wypiła łyka kawy, chyba przedostatniego.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:56 pm

- jakiego rodzaju firmę - oparł łokieć o blat, miał ochotę ją przelecieć, ale przecież rozmawiać też lubił, więc wypił ostatni łyk kawy, zamawiając kolejną.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 9:59 pm

wzruszyła ramionami, -nie wiem, jakoś o tym nie myślałam, może po prostu zostanę zwykłą pracownicą, różnie bywa -spojrzała na niego trzymając dłonie na filiżance, grzała je sobie chyba.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 10:01 pm

- mhm - wyparował krótko, rozbolała go głowa, więc oparł się łokciami oboma, a raczej łokcie oparł na stoliku spoglądając na niki- masz ładne oczy - pojechał żarliwym komplementem, ale wolał na początku udawać grzecznego chłopca. i'm bad, i'm bad.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 10:06 pm

-dziękuję- no dobra, jakoś nie spodziewała się komplementu w środku rozmowy, spojrzała na okno, wypijając ostatniego łyka kawy,
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 10:11 pm

- nie dziękuj, to prawda - wzruszyła ramionami, uśmiechając się kącikowo.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 10:16 pm

mało widocznie zawróciła oczami i spojrzała na zegarek, -późno już, ojciec mnie zabije - udała wielkie zdenerwowanie, tak nawiasem miała gdzieś co zrobi jej ojciec.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 10:24 pm

z niechęciom wzruszył ramionami - gnaj do niego - wepchnął jej swój numer uśmiechając się przelotnie, po czym cmoknął ją w prawy policzek.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 10:25 pm

ucałowała jego prawy, bądź lewy policzek, zapłaciła za swoją kawę i wyszła, niezbyt pośpiesznie.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:07 pm

przyszli więc i nawet przepuścił ją przez drzwi. zajęli jakiś pierwszy, lepszy stolik przy rogu. zamówił dwie kawy i jakieś ciastko dla niej, nie wiem, co to było, ale na pewno coś dobrego. um, gdyby nie moja dieta. ;c mniejsza,cnie. podparł głowę, na łokciami o stolik i wpatrywał się w tju.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:09 pm

przygarnęła swoją kawę w swoje dłonie wypijając jeden niewielki łyk, po czym skupiła uwagę z dżimimim, ugryzła kawałek ciastka, miała nadzieje, że jego śladowa ilość nie pozostała na jej twarzy. ale prawdopodobnie nie bo pośpiesznie sięgnęła po chusteczkę.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:15 pm

uśmiechnął się kącikowo i napił się kawy. - właściwie, to kim był ten dżastin? - spojrzał na nią, unosząc lewą brew i biorąc kolejny łyk kawy. słyszał o nim już parę razy, ale dopiero dziś miał z nim styczność. raczej nie były to miłe rzeczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





starbucks - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
starbucks
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: