Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 starbucks

Go down 
+6
jimmi
damon
niki
jill
tiiu
Admin
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:17 pm

podrapała się po policzku, niezręcznie łapiąc filiżankę z, której o mało co nie wylała się całą jej zawartość, po czym przeniosła wzrok z powrotem na dżimiego.
- poznałam go gdzieś w egzotycznym ogrodzie, a potem zaprosił mnie na drinka - wzruszyła ramionami, owijając kosmyk swoich włosów na palec.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:22 pm

nie koniecznie, chodziło mu o taką odpowiedź, ale okej. um. - aha. - pokiwał głową, na znak, że zrozumiał i już więcej nie pytał. wziął kolejny łyk kawy. ponownie podparł głowę na łokciu, bawił się filiżanką.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:26 pm

- nie wiem właściwie kim jest, bo dla mnie chyba nikim, ale nie spaliśmy ze sobą - pokręciła przecząco głową spoglądając na niego, raczej nie chciała, żeby tak pomyślał, nie wiem, może go polubiła, wcielone zło kogoś polubiło, winszujmy!
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:32 pm

przygryzł dolną wargę, patrząc na tłumaczącą się tju, po czym zatopił usta w kawie. - i co w związku z tym ? - rzucił, spojrzawszy na nią bez wyrazu. nie wiedział, czemu mu to powiedziała, chyba się trochę poirytował. żałował, że spytał o niego.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:36 pm

zmieszała się, więc zjadła kawałek ciastka by usprawiedliwić swoje milczenie, w końcu nie je się z pełną ciastkowej kruszonki buzią, po chwili wciągnęła powietrze, czemu się poirytował ? ;x, jego spojrzenie trochę ją zabolało, więc właściwie miała ochotę wybiec stamtąd.
- nic -wzruszyła ramionami - po prostu nie chcę, żebyś sobie coś pomyślał - przewróciła oczami.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:45 pm

jej tłumaczeniem się, albo może lubił się irytować. - mhm. - pokiwał głową, kolejny raz. podrapał się po skroni. napił się kawy i znowu zaczął bawić się filiżanką. - właściwie, to. - uciął. chciał powiedzieć, że nie przyszło mu to na myśl, ale przyszło. przygryzł dolną wargę, po czym napił się kawy.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:47 pm

spojrzała na niego onieśmielona , spuściła głowę wpatrując się w wnętrze filiżanki, a było bogate jedynie w kawę, po czym spojrzała na niego.
- studiujesz? - uniosła głowę, chciała pośpiesznie zmienić temat.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 11:54 pm

- ta, coś w stylu malarstwa. - mrugnął do niej i odłożył filiżankę na spodek. zmieniłam we wizytówie,bo malarstwo tera, jakoś bardziej mi do niego pasuje. aha. - a ty? - uśmiechnął się kącikowo. uniósł lewą brew. spojrzał w filiżankę, nie było już kawy, ale nie zamówił następnej. nie, żeby nie miał pieniędzy, cnie ale jakoś nie chciało mu się pić.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:01 am

- jestem w maturalnej klasie - uśmiechnęła się łagodnie - ja chciałabym iść na muzykoznawstwo - rozmarzyła się, chociaż i tak była pełna przekonań, że nic z tego nie będzie, wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:08 am

- ambitne plany. - uśmiechnął się kacikowo i mrugnął do niej. gdyby mógł od zasady napił by się kawy, ale jej nie miał. podrapał się po skroni. spojrzał na nią, podpierając głowę na łokciu.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:13 am

- czy ambitne nie wiem, ale raczej nic z nich nie wyjdzie - wzruszyła ramionami, spoglądając na niego, przygryzła dolną wargę, jako pianistka miała fetysz do ludzkich dłoni, on miał idealne, ale pewnie kiedyś mu to powie.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:17 am

miło. ;x - czemu myślisz, że nic z nich nie wyjdzie? - spojrzał na nią pytająco. - z resztą skoro masz takie podejście, to na pewno nic nie wyjdzie. - przewrócił oczyma. miał ochotę położyć dłoń na jej, ale powstrzymał się i podrapał się niezgrabnie po policzku. uniósł w górę kącik ust, lewy bodajże, też.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:22 am

przewróciła oczami -wiesz jak to jest, mój ojciec pragnie kierować moim życiem i pokierował je w kierunku tego, że pragnie abym poszła na marketing i zarządzanie - powiedziała z odrazą zbliżając dłoń do jego, znacznie xP.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:30 am

położył swoją dłoń, na jej. - ważne, żebyś ty robiła to, czego chcesz w życiu. - uśmiechnął się kacikowo i zabrał dłoń. oparł się o krzesło.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:32 am

żałowała, że zabrał dłoń, ale mogła umieścić ją na zimnej już niestety filiżance z kawą, rozpaczam razem z nią!
- niby tak - niby to jest nibylandia, a on ma racje.- postaram się, chociaż ostatnio mało ćwicze, gram na pianinie, może kiedyś posłuchasz? - o matko, jaki facet chciałby słuchać jej gry, była perfekcyjna, ale co z tego.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:44 am

- może, kiedyś. - mrugnął do niej i uśmiechnął się wyrozumiale. - co robimy? - spojrzał na nią unosząc brwi. nie chciało mu się tu siedzieć.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:48 am

posmutniała, gdzieś głębi duszy miała nadzieje, że będzie chciał jej posłuchać, ale dobra zua tjuu pewnie by go przeleciała, gdyby nie fakt, że wrażliwy z niego chłopczyna.
- zaproponuj coś atrakcyjnego mi przychodzi na myśl jedynie - przygryzła wargę, odgarniając włosy - sama nie wiem, mogę Cię zaprosić do mojego mieszkania, będziesz zgadywał co ukrywam w danym pudle - uśmiechnęła sie, nie miała dobrego pomysłu, właściwie konwencji, inwencji też jej brakowało.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:58 am

- um, to może pójdziemy, nie wiem. - wzruszył ramionami, drapiąc się z tyłu głowy. chyba nie miał ochoty dziś na seks. um.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:01 am

wzruszyła ramionami, właściwie polubiła tą niewinną stronę dźimiego, oblizała spierzchnięte wargi, po czym wygrzebała malinowy błyszczyk, czekała aż zaproponuje jakąś wymianę telefonami, dzisiaj miała dzień ogólnej bierności, helouł, spoglądała na niego.
- więc gdzie chcesz iść - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:12 am

- przed siebie. - mrugnął do niej i wstał od stolika. zostawił pieniądze, kierując się ku wyjściu razem z tju.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:14 am

stanęła visa vi naprzeciw niego znaczy się drodzy miłościwie nam kupujący, w każdym bądź razie ziewnęło jej się dyskretnie, biedna śpiąca dziecina, pocałowała jego policzek stając na palcach, których nie połamała na szczęście - dzięki za kawę - zasmajliła się pogodnie, podrapała się po nosie, pewnie myślała, że tam siedzi jakaś mucha - dać Ci mój numer telefonu - poprawiła swój szaliczek bez niego ani rusz.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:20 am

- jasne, w razie czego zadzwonię. - mrugnął do niej i uśmiechnął się kącikowo. wyszli, też. przejechał dłonią po jej policzku.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:24 am

wcisnęła mu do ręki swój numer telefonu, pewnie na jakieś żółtej papeterii ze spondżbobem.
- zadzwoń - spojrzała na niego trzepocząc rzęsami, roześmiała się spoglądając na zegarek, a jej uśmiech pobladł trochę - muszę chyba znikać, jak kopciuszek moja karoca zmieni się w dynie, sam rozumiesz - mrugnęła do niego, musnęła wargami jego ust, raczej bliżej było to cmoknięciu niżeli pocałunkowi, ale było miło.
- może znajdziesz czas jutro? - włożyła dłonie do kieszeni.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:27 am

- myślę, że tak. - uśmiechnął się i przejechał nosem po jej szyj. - może cię odprowadzę? - przewrócił oczyma, obejmując ją w pasie. chyba, chciał mieć pewność, że mu nie ucieknie, zanim odpowie.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitimePią Sie 08, 2008 1:28 am

przygryzła dolną wargę, po czym wzruszyła ramionami - więc odprowadź - nie uciekła, a że prawie rozpływała się w jego uścisku tego nie dodam, bo lubiła dżimiego trochę bardziej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: starbucks   starbucks - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
starbucks
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: