Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Port Fontvieille

Go down 
+7
odette`
damon
niki
marcus
giselle
jill
Admin
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:08 am

spacerowała sobie, trochę zziębnięta, ale nie do końca przemoczona, uniknęła tego.
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:10 am

przyszedł trzymając w jednej ręce kawę dla tiiu a w drugiej dla siebie
-proszę! - stanął przed nią i wręczył jej kawę uśmiehając się kącikowo. -fatalna pogoda -zmarszczył czoło i spojrzał na niebo .
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:13 am

uśmiechnęła się na jego widok, a może dlatego, że zobaczyła w dłoni kawę, którą ostrożnie wzięła od niego, zamaczając w niej usta, wydała jej się rozkosznie ciepła, nie zważała na oparzenia.
- dzięki - pocałowała jego policzek, po czym spojrzała w niebo.
- nie specjalna, mam jakąś nikłą nadzieje, że to się zmieni.
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:21 am

-do jutra ! - powiedział to jakby żądał słonecznej pogody i jakby to ona nią zażądzała. - co u ciebie ? nadal chciałabyś się związac ze zmarłym elvisem ? -zapytał, bo przypomniał sobie to jak mu powiedziała że jej typem jest elvis i znim by się właśnie związała, a on załamał się wtedy psychicznie i zaniedbał swojego jamnika szorstkowłosego.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:24 am

na prawdę tak powiedziała, nie wnikam, chociaż pewnie było to już po nastym z kolei drinku, lub jakiś grzybkach halucynogennych czy czymś równie fajnym, lub nie fajnym.
pokręciła przecząco głową spoglądając na niego. pies mojej cioci nazywa się elvis xP.
- raczej nie, chociaż trochę go przypominasz - wystawiła mu język, dobra niekoniecznie, trochę to mijało się z prawdą, ale nie szkodzi.
- tylko nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale wyglądasz nieźle mimo wszystko - zacmokała w powietrzu z rozbawieniem, wypijając łyk kawy.
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:33 am

-niechciałbym go przypominać , chodźbyś nie wiadomo jak bardzo chciała - zaśmiał się bo nie lubił elvisa, ani jego piosnek też . napił się kawy . -może powiesz mi co będzie się działo na twoim jachcie, bo nie wiem do czego mam się przygotować - nie chciał aby zaskoczyło go stado kroliczków pleyboya w hawajskich wdziankach, może to niezbyt męskie ale nie lubił aż tak obnażonych lasek.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:37 am

- ja chyba też nie chcę byś go przypominał, bo moja obsesja na jego punkcie, jeśli istniała to już jej nie ma - uśmiechnęła się nieznacznie drapiąc się po łokciu.
- nic szczególnego, fajerwerków nie będzie, może te cybernetyczne stworzone przez chińczyków, a oprócz tego powinnam skombinować ratowników, będą te całe wieńce hawajskie no i... kelnerzy w trzcinowych spódnicach, dobra tego nie wiem, nic wstrząsającego raczej się nie wydarzy, a przynajmniej nie ma tego w planach.
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:45 am

-może, wypłyńmy daleko na wodę i bawmy się w titanica,- sam wiedział że jego pomysły nie są fajne dlatego podrapał się po głowie i zmarszczył czoło . - no ...w sumie to nie jest zbyt dobry pomysł , niechce umierać , a przynajmniej nie teraz. zróbmy tak za hm, rok.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 1:51 am

- dlaczego akurat za rok - spojrzała na niego pytająco, trochę rozbawiona jego pomysłem, podrapała się po łokciu.
- może nie w titanica, bo to z góry skazane jest na klęskę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Port Fontvieille - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Port Fontvieille
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Romantyczne Zakątki-
Skocz do: