Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Port Fontvieille

Go down 
+7
odette`
damon
niki
marcus
giselle
jill
Admin
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 4:17 pm

uśmiechnał się kącikowo, ściągając swoją koszulkę, włożył sobie ponownie papierosa do ust, aby po chwili go ponownie wyciągnąć, nie wyobrażał sobie bełkotu z papierosem, pamiętał to, zawsze jego wujek rozmawiał z fajką w ustach.
- ja - bezmyślnie rozpoczął - właściwie to teoretycznie przyjechałem na studia, a praktycznie wyemigrowałem z domu i tej całej przereklamowanej ameryki - zmrużył oczy, spoglądając na jej plecy.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 4:24 pm

- cudownie -uśmiechnęła się kącikowo, spoglądając na jego oczy i machając w powietrzu nogami, -mnie przesłodził się już rodzinny Paryż, zaczęłam robić się zbyt sentymentalna -spojrzała na skrawek nieba, idealnie błękitnego.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 4:31 pm

- czyli jesteś paryżanką - zmarszczył nos, drapiąc się po nim, zgasił kolejnego papierosa, po czym wsunął paczkę na dobre do kieszeni.
- ja nigdy nie wiązałem specjalnego sentymentu do ameryki, mojego małego kliwlend też nie - pokręcił przecząco głową.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:20 pm

wzruszyła delikatnie ramionami, -bywa i tak -rozejrzała się po okolicy kończąc rozglądanie na dejmonowym. uśmiechnęła się nikle.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:29 pm

spojrzał na jej piersi, po czym skierował wzrok na cumujący kuter, miał nadzieje, że nie jakiś z zapasem śmierdzących ryb, który przypadkiem spocznie na ich ciałach.
- kuter - mruknął niechętnie - może dasz zaprosić się na kawę? - uniósł brwi.
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:33 pm

- chętnie -uśmiechnęła się bocznie wstając i ubierając tiszert, wzięła tomik do ręki, żeby nie było że go tutaj zostawi.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:35 pm

chwycił ją pod ramię, jak prawdziwy żentelmen i ruuszyli w stronę jakiejś przytulnej kawiarni, znając życie starbaksa, ale cóż. zaczniesz?
dodam, że kiedy się oddalali, intensywna fala rybiego zapachu uniosła sie w powietrzu, żeby romantyczniej było,cnie -.-
Powrót do góry Go down
niki

niki


Liczba postów : 31
Data rejestracji : 05/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:36 pm

oja, no tak, weri romantycznie, zacznę, ehe.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:28 pm

siedziała na ławeczce, machając nogami, skupiona w lekturze szkolej, którą tata kazał jej przeczytać, bo potem zrobi jej z niej sprawdzian. ach, bo wy nie wiecie! jej tata jest polonistą, w jej szkolę i najlepsze jest to, że uczy ją polskiego. czasem odrywała się poprawiając, kołnierz u swojego granatowego płaszczyka.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:31 pm

szedł sobie powoli paląc jakieś czerwone malboro, podniósł kołnierz swojego płaszcza rozglądając się dookoła, zawiesił wzrok na jakieś dziewczynie, uśmiechnął się nieznacznie, poprawiając swoje i tak dosyć zmierzwione włosy, usiadł gdzieś na skraju ławki spoglądając na nią, po czym wciągnął dym.
- czytasz lekturę? - podniósł nieznacznie okładkę.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:33 pm

podniosła wzrok z nad książki, patrząc na niego tajemniczo, romantycznie i zbijająco z tropu rozmowy. - dokładnie. - pokiwała głową i przysunęła się do niego. miała nadzieję, że zrobi jej się chodź trochę cieplej. - a ty palisz. - wzruszyła ramionami i choć nie lubiła malboro, wyciągnęła mu papierosa z ust i zapaliła, po czym wsadziła go spowrotem, uśmiechając się zniewalająco.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:36 pm

uśmiechnął się seksownie, dobra napisałabym demonicznie, ale wezwalibyście egzorcystę.
przesunął dłonią po jej wargach, po czym zaciągnął się papierosowym dymem.
- wiesz przecież, że tu jest za ciemno na czytanie - uśmiechnął się kącikowo, spoglądając na swoje tenisówki.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:40 pm

- wiesz, że tu jest za ciemno, żebym zobaczyła dogłębnie twoją buźkę? - uniosła lewą brew i chwyciła go podprótkowo, odwracając jego twarz w swoją stronę. uśmiechnęła się i z patentem pusiła ją. wsadziła książkę do torby i znowu zaczęła machać nogami, żeby zrobiło jej się cieplej. poprawiła swój kołnierz u płaszcza.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:44 pm

złapał jej twarz jedną dłonią za brodę, uśmiechając się nieznacznie, odgarnął jej włosy za ucho, kładąc dłoń na jej ramieniu.
- nie będę Ci przeszkadzał w dokształcaniu się - powiedział trochę ironicznie, poprawiając swój kołnierz płaszcza poraz kolejny, stawiał go zazwyczaj, bo twierdził, że to seksowne, nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:47 pm

- nie chrzań, tylko przytul mnie, bo mi zimno. - powiedziała, marszcząc nos, to był raczej spokony ton. przysunęła się do niego bliżej, mierzwiąc bezkarnie jego włosy. podrapała się niezgrabnie po policzku. - i tak ci lepiej. - wyszczerzyła się.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:49 pm

- za to zrobiłaś Ci się nie należy - wystawił jej język ponownie zaciągając się papierosem, nieznacznie objął ją ramieniem, bo kara musi być, wzruszył ramionami - czy lepiej, nie wiem.- zmrużył oczy, przesuwając dłonią po jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:54 pm

- ej! - pisnęła. - nie możesz być taki surowy. - zamrugała rzęsami 90283274 razy i uśmiechnęła się słodko. założyła włosy za ucho i próbowała mu się lepiej przyjżeć, ale bez skutku. stwierdziła, że musi zacząć jeść więcej marchewek, które poprawiają wzrok.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 10:59 pm

to on w takim razie też, bo widział nikły zarys jej twarzy, chociaż stwierdził, że całkiem ładnej, przysunął ją trochę bliżej, czuł jej oddech w powietrzu, dobra załóżmy, że świeży.
- skąd wiesz, a raczej nie wiesz, czy nie jestem rasowym gwałcicielem, portowym do tego - roześmiał się, pocierając policzek.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:02 pm

bardzo zabawowa jesteś, ot co! był świeży, jak inaczej, ej! ;c podrapała się po skroni. - jestem wróżką? - rzuciła ironicznie. - nie wiem, najwyżej mnie zgwałcisz, co może być miłym doświadczeniem. - wzruszyła ramionami. chciała dodać jeszcze, że do tego z pszystojnym gwałcicielem, ale nie była pewna, więc przygryzła dolną wargę.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:06 pm

oświetlił jej twarz swoim telefonem, przygryzając wargę, w duchu miał nadzieje, że jej nie oślepi, czy coś w tym fajnym rodzaju, uśmiechnął się nieznacznie.
- mogę gwałcić! - roześmiał się, drapiąc się po karku. - może jesteś?
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:11 pm

lekko ją oślepił, ale zamrugała rzęsami 9742497 razy, tak że bez problemu mogła mu się przyjżeć. uśmiechnęła się łagodnie i zniewalająco, bo miała rację, co do tego, że był, jest przystojny. - może. - wzruszył ramionami, wpatrując się w jego czarne oczy! ;x
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:20 pm

czarne oczy, śnią się czarne oczy, nie nawidzę delfinów i komarenki, bądź Ivana jak wolisz.
uśmiech zniewalający po raz 20123821, więc on też się tak uśmiechnął, spoglądając na jej sylwetkę, zdeptał papierosa podeszwą,oblizując wargi.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:24 pm

też ich nienawidzę, ale rozpływam się na widok,chłopaka ze czarnymi oczyma! ;x przewróciła się na ławce i położyła głowę na jego kolanach, malując się przy tym swoim truskawkowym błyszczykiem, mając nadzieję, że nie ma uczulenia na truskawki. - właściwie, gwałcicielu, jak się zwiesz? - spytała uśmiechając się łagodnie, ale nie tak, by jakiś mężczyzna mógł przejść obojętnie, obok tego uśmiechu.
Powrót do góry Go down
damon

damon


Liczba postów : 123
Data rejestracji : 07/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:27 pm

rozpływasz się więc na jego rękach, a on nagle przemienia się w Ivana Komarenkę, dobra nie przemienia.
musnął wargami jej usta, oblizując potem wargi, posmakował jej błyszczyku, pewnie gdyby nie był mężczyzną też by takie miał, on miał pomadkę nivea for men, ale cicho.
- dejmon, a ty moja przyszła ofiaro - zmarszczył brwi, seksownie rzecz jasna.
Powrót do góry Go down
odette`

odette`


Liczba postów : 33
Data rejestracji : 12/08/2008

Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 11:31 pm

nawet mi nie mów, bo chyba bym umarła, na zawał wtedy! -.- uniosła w górę lewy kącik ust i przejechała dłonią, po jego karku. - odet. - mrugnęła do niego, równie seksownie, jak on zmarszczył brwi. ja zawsze mam pomadki, ale te kobiece! miło jak chłopak ma miękkie usta, a dzięki nim ma, cnie. przjechała delikatnie, zmimnymi palcami, po jego dolnej wardze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Port Fontvieille - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port Fontvieille   Port Fontvieille - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Port Fontvieille
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Z WIDOKIEM NA LAZUROWE WYBRZEŻE :: Romantyczne Zakątki-
Skocz do: