Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Justina.!

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
heroine.

heroine.


Liczba postów : 34
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 11:44 pm

- chyba zostawiłam u ciebie klucze. kuzyn mało co mnie za to nie zabił - przewróciła oczami. zeszła z niego, stając obok.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 11:48 pm

Zeskoczył z blatu i objął ją w talii odchylając jej głowę do tyłu; jak w tańcu, spojrzał jej w oczy pochylając się nad nią...
- Chyba mi nie powiesz, że już wracasz, hm?... - pocałował ją w obojczyk.
Powrót do góry Go down
heroine.

heroine.


Liczba postów : 34
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 11:54 pm

zaśmiała się cicho. załaskotało ją to troszkę. - a masz jakieś plany wobec mnie? - przejechała paznokciem po jego karku.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 11:55 pm

- Poważne... - szepnął i zszedł niżej z ustami, po czym wrócił do normalnej pozycji - Jeśli musisz to leć z tymi kluczami... - zmarszczył nosek i odpisał na kolejnego smsa.
Powrót do góry Go down
heroine.

heroine.


Liczba postów : 34
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 11:59 pm

- a co, już następna czeka w kolejce do ciebie? - zaśmiała się. poprawiła włosy i cmoknęła go w usta. - do zobaczenia. - uśmiechnęła się i poszłaa.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:02 am

Uśmiechnął się pod nosem i skończył swój makaron polewając go sosem, włączył ekspres do kawy i zaczął jeść.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:26 am

podeszła po drzwi, poprawiając kołnierz swojego grin płaszczyka, po czym zapukała kilkakrotnie.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:28 am

Właśnie wkładał naczynia do zmywarki, ubrany w same slipy podbiegł do drzwi i otworzył je z uśmiechem przyglądając się Tiu; wpuścił ją.
- Jednak masz w sobie odrobinę człowieczeństwa... - przygryzł dolną wargę.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:35 am

- wiem, jestem dla Ciebie wspaniałomyślna, chociaż jest cholernie zimno, cholernie ciemno, ogólnie cholernie ble, padam na pietnaście minut - uśmiechnęła się kącikowo - ubierz się - wystawiła mu język, odgarniając włosy.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:39 am

- A co, nie podoba Ci się mój strój? - spytał z wyzywającym uśmiechem i opadł na sofę.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:41 am

- dzisiaj widziałam już za wielu półnagich mężczyzn - roześmiałą się siadając na jakimś fotelu, bądź czymś równie miękkim.
- jak tam u Ciebie, poznałeś już jakąś miłą, niemiłą, co nie jest wcielonym złem? - wystawiła mu język, splatając dłonie.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:43 am

- Chyba wiesz, że ja lubię tylko te młode, urocze i złowrogie Panny... - i uśmiechnął się kącikowo wyprostowując się na sofie; położył stopy na stoliku, a co u siebie jest.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:46 am

prychnęła - wcielone zło jest tylko jedno - uniosła z dumą głowę, odgarniając włosy - no to znalazłeś tę młodą, uroczą, oraz złowrogom, prawie jak Darth Sidious - przewróciła oczami, mania star wars jej byłego, przeszłość.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:47 am

- Tak, a kto nią jest? - uniósł zabawnie jedną brew bawiąc się swymi włosami.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:48 am

- podobno ja - roześmiała się spoglądając na niego - to jak, znalazłeś?
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:50 am

- Chyba tak... - szepnął wstając; po czym okrążył stół idąc w jej kierunku w slipach od CK.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:51 am

- kto to? - uderzyła dłońmi o kolana z entuzjazmem, pociągnęła pod brodę nogi.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:54 am

On nic nie powiedział tylko wykonał gest oznaczający to, żeby do niego podeszła, jakby chciał jej zdradzić tajemnicę.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:55 am

- nie drocz się ze mną, ten przywilej należy do mnie - spojrzała na czubki swoich stóp, pewnie miała niebieskie skarpetki, ale nie wiem.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 12:59 am

Usiadł na stoliku naprzeciw niej i nie wiedzieć czemu wykonał trochę dziwny gest, rozchylił trochę nogi i położył dłonie na kolanach; pochylając się do przodu spojrzał jej w oczy z cwanym uśmiechem, skoro ten przywilej należał do niej...
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 1:01 am

podrapała się po prawej łopatce, spoglądając na niego, chciała wybuchnąć śmiechem, ale wyszło z tego zduszone kaszlnięcie.
- no dobra, znalazłeś kogoś czy nie? - uniosła brwi w górę.
/ ja zaraz idę... ;c
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 1:04 am

- Tak... - szepnął... i usiadł na oparciu fotela; bokiem do stolika; z prawej strony Tiu.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 1:05 am

- to opowiedź coś o niej, jak ma na imię - odgarnęła kosmyk włosów za ucho, spoglądając na swoje czerwone paznokcie.
Powrót do góry Go down
Freak.

Freak.


Liczba postów : 115
Data rejestracji : 06/08/2008
Skąd : z Twoich snów.

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 1:07 am

- Siedzi na moim fotelu. - szepnął z uśmiechem przygryzając dolną wargę i unosząc brwi; położył dłoń na jej udzie delikatnie je gładząc w tą i z powrotem. - No, ale w końcu miałem być niewinny... - przygryzł wargę.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 10, 2008 1:11 am

- dżastin, wyjdę na podłą ...- urwała, nie chciała sama siebie obrażać - ale nie jesteś moim ideałem - przygryzła dolną wargę, ściągnęła łagodnie jego dłoń ze swojego uda, gładząc ją kciukiem.
- pewnie wiele kobiet do Ciebie wzdycha, ale to nie ja - wzruszyła ramionami, uśmiechając się przepraszająco, musnęła wargami jego kącik ust.
- powinnam chyba już iść - dobra poczuła się jak jakaś jędza, ale nie lubiła oszukiwać, a to było oszustwo, więc miała ochotę wyjść, nie była pewna czy chcę ją widzieć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Justina.! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Justina.!   Justina.! - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Justina.!
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: Apartamentowce :: Bansuj, bansuuj.-
Skocz do: