Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 pokład.

Go down 
+8
marseille
damon
apollo
kenzo
giselle
pierre
josefine
tiiu
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
mathieu

mathieu


Liczba postów : 45
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:41 pm

Pomyślał, że pewnie ma napięcie przedmiesiączkowe czy coś, więc tylko się do niej uśmiechnął. Miło, po mefjowemu. - mam nadzieję, ze przynajmniej zawrzesz ze mną pokój. Nie chcę żebyś się fochała. nie na mnie - powiedział, uśmiechając się poraz drugi z rzędu, a to normalnie wielki gest z jego strony. Powinna to docenić. <3
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:43 pm

wzruszył ramionami mu było wszystko jedno czy w wodzie , pod , czy gdzie indziej . -wszystko jedno, ważne że jestem z tobą ! - powiedział to wtedy kiedy juz tą całą wodę wypluł i w ogóle. i skoro tak, to on był w tych no. kąpielówach !
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:45 pm

wszedł na pokład i przywitał się z tłumem. usiadł przy barze czekając na aureliie.


Ostatnio zmieniony przez jimmi dnia Sob Sie 16, 2008 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:46 pm

ogólnie to dlaczego jest pełno barmanek i kelnerek, a nie ma barmanów i kelnerów, hę? ale milcze ;x
odparł że wie ze lepiej wygląda bez koszulki, to taki pijacki tekst wiadomo. dodał jeszcze że wcale nie kchce isc nigdzie bez niej, i wcale nie chce żeby te wszystkie napalone nastolaty oglądały to co ma najlepsze.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:48 pm

stanęła właściwie na mostku łączącym jacht z przystanią, spojrzała na apolla, uśmiechnęła się nieznacznie, spoglądając przed siebie, po czym ujrzała żimiego, podeszła do niego, cmoknęła jego policzek.
- cześć - przewróciła oczami.
- wszystko w porządku?
przywitała się przy okazji z wszystkimi jako, że ich znała.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:50 pm

miło jej było gdy się tak uśmiechał i owszem doceniła to !
-ale ja mam focha na ciebie , ani na nikogo innego , dobra nie ważne . zgoda tak czy siak !- uśmiechnęła się i sięgnęła po drinka , napiła się też. miała nadzieje że zaproponuje coś do robienia, żey się nie nudzić oczywiście, albo chociaż do rozmowy .
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:50 pm

nie wiem, bo barmani sie dobrze kojarzą, a barmanki gorzej? w sensie, że zawsze barmanki podrywają twojego chłopaka, a barman skupia uwagę na tobie. Nie wiem w sumie co ja pierdzielę, nie słuchaj mnie teraz ;x
Przejechała palcem po jego torsie, który w sumie pewnie ją podniecał, co nie, po czym zakręciła sobie kosmyk włosów wokół owego palca i lustrowała go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:50 pm

uśmiechnęła się serdecznie.
- robi się chłodno - stwierdziła pocierając dłońmi swoje ręce, krzyżowo tak jakby, nie ważne.
- to było miłe - położyła czoło na jego ramieniu.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:54 pm

- hej. - uśmiechnął się kącikowo. - tak, wszystko. - mrugnął do niej i zamówił wishy z lodem dla siebie i coś dla niej, nie wiem, pewnie mu powiedziała, co chce. napił się wishy, po czym podparł policzek na łokciu. wpatrywał się w nią, uśmiechając.
Powrót do góry Go down
mathieu

mathieu


Liczba postów : 45
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:55 pm

Uśmiechnął sie do niej raz jeszcze, zadowolony z takiego obrotu spraw, no i w sumie humor jej sie chyba polepszył. Zapytał ją nawet co sądzi o tańcu hula na rufie statku, bo w końcu to hawajska impreza, a poza tym jak robić z siebie idiotę to na całego. Aż żałował, że nie wziął trawiastej spódniczki, bo matt lubi z siebie robić idiotę czasami i za to go kochjo :d
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:56 pm

-wiem . - uśmiechnął się do siebie i położył głowę na jej głowie....nieważne. -patrz! spadając gwaizda. pomyśl życzenie . - wskazał palcem gdzieś w lewo. i sam nawet życzenie pomyślał .
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:56 pm

uśmiechnęła się zanurzając wargi w alkocholu, uniosła głowę odgarniając włosy, oparła się tyłkiem o bar.
- na prawdę chylę czoło przed tą dwójką w wodzie - nie była pewna czy to apollo, a dziewczyny nie rozpoznała - noc nie należy do ciepłych, pfu. jest raczej zimna.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:58 pm

spojrzała w tamtą stronę, doszukując się czegoś błyszczącego i spadającego, jej życzenie nie było przemyślane, ale w głębi duszy na to liczyła.
- nie mów co pomyślałeś - położyła mu palec na ustach.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:59 pm

spojrzał do wody i zobaczył tju. wzruszył ramionami. - jak, kto woli. - mrugnął do niej i dopił swoje wishy. zamówił następne. nie wiem, chyba miał zamiar się upić, po tym, co zobaczył. - nie wyhaczyłaś żadnego przystojniaka? - próbował jakoś sprawnie zmienić temat. uśmiechnął się nawet kącikowo.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:00 pm

-niee! tylko nie hula - intrygował ją ten taniec i w ogóle. wspominała o tym już damonowi, wczoraj. -hula to najgłupszy taniec jaki czlowiek mógł wymyślić.- jeśli chcesz to zatańcz.- powiedziała lustrując go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:03 pm

pokręciła przecząco głową, spojrzała na wodę, która była całkiem spokojna, odgarnęła z ramienia włosy.
- żadnego - spuściła głowę spoglądając na swoje zielone szpilki od Roberto Cavalli.
- znasz tą dziewczynę - wskazała głową na wodę.
Powrót do góry Go down
mathieu

mathieu


Liczba postów : 45
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:03 pm

- nie zrobię tego, skoro uwazasz, że to głupi taniec - spuścił wzrok siadając ponownie na leżaku. Liczył na to, że josefine sie zgodzi i zdoła ja trochę rozbawić, no ale cóż. Nigdy nie rozumiał tak do końca kobiet. - to w takim razie co chcesz robic? Liczę na jakieś miłe propozycje.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:05 pm

- mhm. - pokiwał głową twierdząco. - tju, organizatorka imprezy. - uśmiechnął się lekko i zatopił usta w wishy. - właściwie szkoda, że nie masz nikogo. - mrugnął do niej, kolejny raz zatapiając usta w wishy.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:07 pm

- acha - skwitowała to jedynie względnie bezsensownym westchnięciem, żimi wydawał jej się jakiś nieswój, więc uniosła jego twarz podbródkowo.
- jesteś pewien, że dobrze się czujesz, nie musimy tu siedzieć - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:10 pm

- więc chodźmy gdzieś. - uśmiechnął się promiennie, wyzwalając swoją brodę z jej uścisku. ten pomysł, na prawdę mu się spodobał. zeskoczył z krzesła, łapiąc ją za rękę. zabrał ze sobą butelkę wishy, niestety lodu nie chcieli mu użyczyć.
Powrót do góry Go down
aurelie

aurelie


Liczba postów : 44
Data rejestracji : 16/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:13 pm

- tylko gdzie - rozejrzała się może miała nadzieje, że w ten sposób przywoła do siebie jakiś w miare dobry pomysł, szkoda, że nie chcieli.
- to prowadź! - uśmiechnęła się nieznacznie. zacznij gdzieś =p
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:14 pm

dobrze a więc udam że tego nie było, albo że tego nie przeczytałam dobra? ;x
wiedział, widział to w jej oczach że ją podnieca, ale nienie! nie przeleci jej, żeby potem nie mówiła, i takie tam. a że grali coś wolnego to spytał czy zatanczom!
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:16 pm

dobra, tak więc udawaj!

- mhm - skinęła głową, bo uznała, że miło będzie poprzytulać sie do torsu pierra, a więc poszli zatańczyć gdzieś pewnie na środku pokładu, albo bardziej w okolicach rufy.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:19 pm

i więc tanczyli przytuleni, nie wiem co leciało nie ważne, pierrowy nawet szeptał jej miłe słowa do uszka, tak dla odbmiany
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:19 pm

pokręciła głową. wcale nie chciał je powiedzieć, bo wiedział że jak powie to się nie spełni. huh.-o czym pomyślałaś? ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pokład. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
pokład.
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: ORGANIZOWANE :: Hawajska balanga na jachcie taty Tiiu.-
Skocz do: