Monako
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Monako


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 pokład.

Go down 
+8
marseille
damon
apollo
kenzo
giselle
pierre
josefine
tiiu
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:20 pm

- nie mogę Ci powiedzieć - przygryzła dolną wargę, uśmiechając się do niego.
- bo podobno się nie spełni - wystawiła mu język, a chciała, żeby się spełniło.
Powrót do góry Go down
jimmi

jimmi


Liczba postów : 201
Data rejestracji : 07/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:22 pm

// ej, ja nie chce nic mówić, ale jak się widzi spadającą gwiazdę, to się nie mówi, bo wtedy, to się dopiero nie spełni, ale okejos.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:23 pm

A ona mu powiedziała, że ładnie pachnie. Taka mieszanka perfum lacoste z domieszką alkoholu, tego co pili. I nawet nie śmierdział dymem papierosowym, bo nie zapalili podczas imprezy ani jednego papieroska i nie wiem jak pier, ale mars była z siebie dumna aż. I również nie wiem co leciało, nie chce mi się myśleć.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:24 pm

wzruszyła ramionami . i usłyszała że z głośników [pewnie muzyka była!] leci jej ulubiona piosenka. -mozemy zatańczyć? -uniosła brew.
Powrót do góry Go down
mathieu

mathieu


Liczba postów : 45
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:27 pm

- jasne, chodźmy - powiedział, karcąc sie w myślach, że wcześniej tego nie zaproponował, znaczy niby proponował hula, ale to nie to samo. A więc wstał i ujął jej dłoń, po czym pociągnął ją na 'parkiet', czyli tam gdzie tańczyły inne pary.
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:28 pm

wzruszył ramionami . - to nie mów, przeżyje -oznajmił i podrapał się po brodzie bo komary go gryzły . -ey, wyjdzmy już bo zimno, i komarzyska gryzą.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:29 pm

mhm.- pokiwała głową.
podpłynęła do brzegu siadając na czymś, nie wiem co to było, po czym rozwiązała włosy, które luźno spadły na jej ramiona.
- co robimy, może chcesz się wysuszyć?
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:31 pm

to nie lacoste, to hugo boss, ajjjj.
on również był z siebie dumny, bo ogólnie nigdy tak długie nie palił, może nawet rzuci? bo wkoncu miał, ale ciii. podziękował jej muskając co chwilę jej szyje.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:34 pm

to nich będzie, że hugo boss. W ogóle, liczy sie to że ładnie pachnął, co nie. Oparła swój podbródek na jego ramieniu, uśmiechając sie do siebie, bo zauważyła, że matt idzie z jose tańczyć!
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:35 pm

kręcili sie we kółko, tak wiesz jak na szkolnych dyskotekach! <3
więc i on zobaczył. - matt i jose, uu . - zaśmiał się cicho, szczerząc się głupio. :c
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:37 pm

muzyka była wolna, więc tańczyli wolnego. to tak jakby co. żozi uśmiechnęła się do niego -przepraszam z góry, jak podepczę ci stopy, bo niestety ale czasem mi się to zdarza ! - ostrzegła go, bo miała szpilki .
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:38 pm

- przez chwilę nawet mu współczułam, bo dziewczyny nie były w najlepszym humorze. ale chyba wybrnął z sytuacji - powiedziała, właściwie do ucha pierra. W dodatku cieszyła się, że matt był z jose i ciekawiło ja gdzie podziewa sie giselle!
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:40 pm

- tak samo jak ja, myślałem że giselle go oleja, a josephine wydrapie mu oczy za nią. - mruczał, co chwilę między pocałunkami które skłądał na jej szyji. - tylko ciekawe gdzie giselle, bo tiiu to gdzieś z apollem.
Powrót do góry Go down
mathieu

mathieu


Liczba postów : 45
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:41 pm

- napewno nie. świetnie tańczysz -wyszeptał jej do ucha schylając się, bo był wyższy oczywiście. Obejmował ją w talii, napawając się zapachem włosów josefiny, które pachniały grapefruitowym szamponem.
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:45 pm

- jesteś większą plotkarą niż my wszystkie wzięte pierre - zaśmiała mu się właściwie w obojczyk. - każdy wie, że giselle nie zrobiłaby tego żozi. Pewnie znalazła inny obiekt pożądania - powiedziała, ściskając pierra jeszcze bardziej, ale mógł oddychać, spokojnie.
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:46 pm

- no nie wiem. - dodał, machając do matta bo w sumei razem zawsze chodzili na dziewczęta, razem sciągali na sprawdzianach jak to szkolni kumple.
xd
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:46 pm

-hm, nie wiem! poopalajmy się, może śwaito księzyca ma takie zdolności -zaśmiał się i spojrzał też na pokład .
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:47 pm

wtuliła się w niego, ojej. nawet nie wiedziała że tak postąpi . milczała jak grób słuchając piosenki i hm, marząc jak to przeważnie robiła podczas słuchania właśnie jej . ey, poczuła nawet jego zapach, tzn. perfum zapewne .
Powrót do góry Go down
marseille

marseille


Liczba postów : 103
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:49 pm

- o tak, jesteś, jesteś - powiedziała i musnęła wargami jego usta, bo już przez dłuższy czas tego nie robiła, to jest jakieś pół godziny, xd
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:49 pm

- no dobra, ale jak się nie opalę wystawię Ci rachunek - spojrzała na niego opierając głowę na jego ramieniu, wygodniej było jej patrzeć przed siebie na wodę.
Powrót do góry Go down
mathieu

mathieu


Liczba postów : 45
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:54 pm

Był całkowicie zadowolony z takiego obrotu sytuacji i nawet pomyślał, że w jakiś dzień się z nią umówi! Może nawet jutro. Odmachał pierrowi, z drobnym cwaniackim uśmieszkiem na twarzy, po czym wrócił do josefine, wzrokiem znaczy.
Ej nawet wiem co leciało, bo mefju zaczął nucić pod nosem - come on baby light my fire!
Powrót do góry Go down
pierre

pierre


Liczba postów : 76
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:56 pm

nie no chyba więcej niż pół, xd - mru, wymruczał oblizując usta, - brakowało mi tego przez jakieś pół godziny. - wymruczał, bo w sumie sam nie wiedział co czuje do marsowej czy to miłosc czy co to :c
Powrót do góry Go down
apollo

apollo


Liczba postów : 38
Data rejestracji : 15/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:58 pm

-rachunek za co ? -zapytał bawiąc się jej mokrymi włosami i zastanawiając o jakim rachunku mówiła .Zbyt rozumny nie był, fakt.powiedział potem że nieważne i zaczął ją lustrować wzrokiem i pocałował lekko we usta.
Powrót do góry Go down
tiiu

tiiu


Liczba postów : 371
Data rejestracji : 06/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:01 am

- za to jeżeli się nie opalę - przewróciła oczami, uśmiechnęła się do niego podciągając nogi, spojrzała na jego twarz, po czym zbliżyła swoje usta do jego.
- nie lubię mieć mokrych włosów - stwierdziła spoglądając w niebo.
Powrót do góry Go down
josefine

josefine


Liczba postów : 91
Data rejestracji : 14/08/2008

pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:01 am

zaśmiała się lekko jak nucił i powiedziała mu że nie ma fałszować .Podrapała się po obgryzionej ręce i dodała że powinnien udzielać się więcej na lekcjach śpiewu , które owszem były w szkole. nie chciała być nie miła, chciała bardziej obrócić to w żart, ale chyba nie wyszło. mimo wszystko uśmiechnęła się i spojrzał mu w oczęta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pokład. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: pokład.   pokład. - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
pokład.
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Monako :: ORGANIZOWANE :: Hawajska balanga na jachcie taty Tiiu.-
Skocz do: